reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Evelinko dziekuje kochana.
Paperu nie stosuje juz dluuugo. Tylko prysznic (moj m mowi
-laser ;) )
Love, evelinko dzieki za ten instillagel, jut to go kupie, no dzis jus nie zdazylam.
Je hemoroidow nie przebijam, same pekaja, ale mam evidentnie skrZep I chyba jutro przejdę sie do lekarza z tym, no on nie swędzi tylko sie coraz bardziej (ta zatoczka) wybrzusza i boli.
Muszę je zamknąć od środka potem i tyle.
Wypróżniam sie po 5-8rwzy dziennie teraz, absolutnie nie mam zatwardzeń, wiec chociaż o tyle dobrze.
Evelinko, a ten żel jest do smarowania na zewnątrz tylko czy do środka tez?
 
Instillagel generalnie na zewnątrz ale mi lekarze mówili w szpitalu że lepiej tak i tak - on jest w strzykawkach więc dość łatwo

Anusol - jest z założenia tak i tak ma nawet końcówkę

Co do zatwardzeń oczywiście dobrze że nie masz ale wymienione preparay sprawiają że wypróznienia są prawie zupełnie bez nacisku

Laser super pomysł ale najpierw musisz urodzić

Zaraz wyśle Ci fotki żelu
 
DSC_1166.jpgDSC_1164.jpg
 

Załączniki

  • DSC_1166.jpg
    DSC_1166.jpg
    13,6 KB · Wyświetleń: 97
  • DSC_1164.jpg
    DSC_1164.jpg
    10,7 KB · Wyświetleń: 84
reklama
Ale miło, że jeszcze o mnie ktoś pamiętał ;-)

Pupui! Wow jaka kolekcja płyt, imponująca! I śliczna sypialnia :) Rozumiem, że Wy już po przeprowadzce (jestem totalnie nie zorientowana :p )

Anney już drugi raz próbowałam Ci odpowiedzieć na priv (z kwietnia :p) ale nie jestem pewna czy się wysłał, tzn nie widzę go nigdzie w wysłanych????

U nas wszystko ok. Ciąża przebiega w miarę spokojnie. Czekamy na drugiego chłopca (chyba Wojtka, nie potrafimy się zdecydować), kręgosłup ostro daje mi w kość i chyba jest to jedyny większy problem.
Poza tym ze starszym przechodziliśmy a właściwie ciągle przechodzimy bunt dwulatka ale taki hardcore z przytupem plus wielki bunt pt. nienawidzę mamy kocham tylko tatę, m. in. dlatego przestałam się odzywać, miałam dość wszystkiego. Ale mam nadzieję, że jak już urodzę i wrócę do formy (noszenie na rękach i dzikie zabawy) to wszystko się poprawi.
 
Do góry