reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
W imieniu sierpniówek 2014 serdecznie witam i gratuluję. Na wspominki aż bierze, jak się Wasza grupa formuje.
Życzę pięknych chwil, spokojnego noszenia, minimum dolegliwości ciążowych, cudownych rozwiązań w terminie.
 
Witajcie dziewczyny :)
Jestem marcową mamą 2015, w sumie to już lutową (przesunął mi się termin). Miło widzieć, że są już sierpniowe mamy. Czas tak szybko mija!
Powodzenia :)
 
czesc dziewczyny , ja test zrobilam 8 dni od daty jajeczkowania i mialam slabe dwie kreski, a za kilka dni mocniejsze, okres mial byc 21 ale 15 juz wiedzialam ze jestem w ciazy, za tydzien wizyta u lekarza zeby potwierdzic napewno
 
reklama
Mialam mialam. Ale moj maz powiedzial po co teraz ze mialam poswiadczenie na tescie( bardzo slabo widoczna kreska) ale jak wczoraj zrobilam i to test strumieniowy ponoc ma wyczuwalność 10 i nic nawet cienia. Dziasiaj podje jak wroci z pracy. Jutro mialaby przyjść @. Ile wy starałyšcie sie o dzidzie?
 
Do góry