reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

bafinka powodzenia w testowaniu, ja nie pojde na l4, do lekarza ide w piatek, a w 1 ciazy do polowy 8 miesiaca pracowalam, czasem po 10 h dziennie i jeszcze jezdzilam na studia 250 km w jedna strone co drugi weekend, tym razem tez chce pracowac bo siedzenie w domu dla mnie bez sensu jest jak nic sie nie dzieje oczywiscie, ty musisz byc ostrozna jak mialas wczesnije problemy, pewnie poszlabym na l4 gdybym miala tak jak ty
 
reklama
wczoraj zaczęłam plamić przez chwile żywa jasną krwią potem brązowo dzwoniłam do gina kazał mi iść na bete to było już po 15 ale udał sie 2 godz później wynik 500ml więc ciąża jest a raczej wczoraj była zadz do gina z wynikiem kazał mi leżeć 2 razy dziennie brać luteine 100mg dopochwowo i lezec i jutro powtórzyć badanie.. brzuch mnie już nie boli jak leże juz nie plamie ale wystarczy że pójdę do łazienki i od razu bardzo brązowy śluz leci... nie wiem czy jeszcze jest jakaś szansa....:( myślicie ze może to skończyć się szczęśliwie?
 
minuta ja tak mam na wyniku napisane
Kobiety: <2,0
Ciaza:
1 tydz. 5 - 50
1 - 2 tydz. 50 - 500
2 - 3 tydz. 100 - 5000
3 - 4 tydz. 500 - 10000
4 - 5 tydz. 1000 - 50000
5 - 6 tydz. 10000 - 100000
6 - 8 tydz. 15000 - 200000
2 - 3 m-c. 10000 - 100000


przykro mi moze za wczesnie bete zrobiłaś?
 
Witajcie,
nieśmiało dołaczam.... dwa testy pozytywnie ( w odstępie dwóch dni)... druga kreska bledsza znacznie...ale jest! To moja pierwsza ciąża więc jestem zachwycona i przerażona. Jeżeli wszystko się potwierdzi to uprzedzam, że będę Was - doświadczone Mamy- wypytywała o wszystko! :)
 
I ja się witam :) dzisiaj wieczorem robilam test i juz po kilku sekundach ujrzalam dwie grube kreski.. Termin wychodzi jakoś na 4 sierpnia. Jestem juz mamą z maja 2013.
 
reklama
Hej witam się i ja:) dziś robiłam test i straszny bladzioch ale jest druga kreseczka:) bardzo się cieszę a jednocześnie jestem przerażona. Mamy już starszą córeczkę :)
jej na razie nie chce nikomu nic mówić bo sama jestem przerażona
 
Do góry