reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Przerażona bo ciąża to duza zmiana. Bez znaczenia czy jest to pierwsza czy któraś z kolei. Boje się wizyty u lekarza bo mam już za sobą jedno poronienie. Boję się też jak moja starsza córcia przyjmie rodzeństwo bo na razie to pelnoetatowa jedynaczka :-)

Nanulika a może termin się lekko wydłuży i będziesz sierpnioweczką:-)
Masz już za sobą wizytę u gin?
 
Ostatnia edycja:
Akacha to wizyta juz tuz tuz. Ja dzisiaj pojechałam do przychodni i nic tylko klamkę pocalowalam bo w piatki do 13 pracuja a ja nie wiedziałam i wybralam się o 16 :-( a chodzisz prywatnie czy nfz?
 
Cześć Dzieczyny. Dzisiaj powinna przyjść @, ale zamiast niej zobaczyłam na teście bardzo bladą drugą kreseczkę.:-) Termin wyliczają mi różne kalkulatory w przedziale 7-12 sierpnia. Jeśli rzeczywiście się udało to będzie moja 3cia ciąża. Mam już dwie córy. Przyjmiecie mnie do swojego grona?
 
Witam. Pozdrawia sierpniowka 2014! Az lza sie w oku kreci. Rok temu przezywalam to, co wy teraz. Powodzenia!!!
 
reklama
Do góry