reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

czesc dziewczyny, witam nowe przyszle mamy, ja juz po wizycie i jest pecherzyk, dzidzius jeszcze slabo widoczny, za 2 tyg mam sie pokazac znowu, jak narazie wszystko ok, ja w poprzedniej ciazy chodzilam prywatnie a teraz na nfz
 
reklama
Cześć Dziewczyny. A czy wszystkie chodzicie do lekarzy, którzy pracują w szpitalu w którym zamierzacie rodzić?
 
Witam, ja też na sierpień, ostatnia @ 6 tygodni temu, ale ciągły strach i niedowierzanie (4 lata się starałam i nic) jak już odpuściłam to taka niespodzianka, ale lekarka nie badała mnie ani nie założyła karty ciąży powiedziała, że to za wcześnie. robiłam 5 testów z moczu-pozytywne i jeden Beta HCG 2790,00 czyli ciąża. mam lekką temperaturę ok 37-37,5 C tak się boje ze coś złego się wydarzy. 12 lat marzyłąm o tym dzieciątku. córka ma 12 lat ;)
 
Witajcie, to i ja do Was dołączę. W piątek druga kreseczka była ledwo widoczna, ale dzisiaj już nie mam wątpliwości. Wg. kalkulatorów 8 sierpnia :)
Od razu zapytam o radę, może któraś z Was wie, gdzie w Warszawie można zapisać się na NFZ?
 
Jlnx ja niestety nie pomogę bo nie jestem z Warszawy

Mama z tego co wiem mój gin pracuje w szpitalu ale przy jego wyborze kierowałam się głównie opinią o nim. Wiem że jest dobry i są spore kolejki. Dlatego nie wiem czy na pierwsza wizytę nie pójdę do kogoś innego a dopiero później do niego..A Ty jak masz już "swojego" lekarza??

A mnie coś kręgosłup zaczął pobolewać. Jak siedzę dłużej w jednej pozycji to nie mogę wysiedzieć:-( a i może będziecie się śmiać, ale chyba brzuch mi się troszkę powiększył :eek:
 
hej u mnie bez zmian cały czas plamie zmieniają się tylko barwy i intensywność.... we wtorek beta 500 w czwartek 666 ale lekarz powiedział ze wazne że przyrasta... ja jestem pełna obaw... jutro kolejną betę robie..ale tek na prawde to nie wierze ze sie uda m powiedział ze jak znowu poronie to on już nie chce sie starać,,, takze dodatkowy dół.. choć ja też nie wiem czy miałabym siłe od nowa zaczynać..
 
Bafinka myśl pozytywnie na pewno wszystko będzie dobrze. Najważniejsze, że beta przyrasta. Odpoczywaj i rozpieszczaj się. Trzymam kciuki.

Beatka ja mam swojego lekarza, ale on nie pracuje w szpitalu i trochę mnie to przeraża szczerze mówiąc. Wiele osób mi mówiło, że niektórzy lekarza z mojego szpitala na to patrzą i trochę się tym martwię... Muszę w miarę szybko podjąć decyzję, bo do mojego lekarza mogę pójść codziennie, bo przyjmuje w domu, natomiast do innego muszę się rejestrować już, aby odbyć wizytę przed świętami. Sama nie wiem co robić.
 
Witajcie
smile.gif
Dołączam do Was. To moja pierwsza ciąża. Bardzo się cieszę i jednocześnie mam lekkiego pietra, mimo, że ciąża planowana. Termin wg kalkulatorów to 4 sierpnia. Na kiedy planujecie pierwszą wizytę u lekarza? Robiłyście już Betę?
 
beata88, też widzę różnicę... zawsze miałam płaski brzuch, a teraz... jakbym się przejadła;-) i nie da się go wciągnąć...
 
reklama
Ja mieszkam w UK, jakoś w tym tygodniu wybieram się do lekarza a pierwsza wizyta u położnej dopiero w 8 tyg, niestety ciąży nie prowadzi ginekolog. Pierwsze USG w 12 tygodniu. Ale juz jedna ciążę tu przechodzilam to i z druga dam rade :)
 
Do góry