reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
A propo ryzyko wystapienia ZD jest wieksze w przedziale 20-30 lat niz u kobiet powyzej 35rz. To a propo Twojej wzmianki o tym, ze masz ponizej 30 lat. To bazuje na statystyce glownie. Nakrecasz sie, nie rob sobie tego blagam.. Ja za duzo stresow przez glupi pappa przeszlam dlatego tak zawsze apeluje o spokoj jak nie ma zadnych powodow do nerwow. Powiedz mi, usg prenatalne-wszystko w normie?

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja dziś pierwszy raz od 2 tygodni, gdy robiłam prenatalne, zaczęłam znów obawiać się czy wszystko okej.. To głupie.. Ustały wszystkie objawy, nie mdli, nie wymiotuję, w nocy śpię.. Tak jakoś za spokojnie mam ;P Wyczekuję ruchów, ale brzdąc nic a nic nie chce mnie kopnąć. [emoji14] A do wizyty wtorkowej jeszcze tyyylee czasu!

Do wtorku tylko parę dni hak chcesz to Ci odstąpię poranne mdłości, bo jakoś do mnie zawitały :eek: heh one do Ciebie miały pójść na uspokojenie a kierunki pomyliły :-D
 
Czyli nie masz powodow do stresu :) nie masz co porownywac wyniki z pappa do poprzedniej ciazy, bo to sa dwie calkowicie rozne ciaze. Zobacz ile czynnikow ma wplyw ma na wynik, wytarczy, ze crl jest inne niz wtedy mialo dziecko podczas badania to juz normy przeskakuja.. Zobacz sobie jakie masz parametry z krwi, bialko ciazowe i wolne beta, z takim wynikiem na bank wszystko w normach.

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To ja wam się przyznam, że nigdy nie oglądałam Chirurgów i chyba czas to nadrobić.. ale serio, 13 sezonów? :o :o Dam radę, czy dwa lata będę oglądać?
 
reklama
Do góry