reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Cieszmy się że jest wszystko dobrze 🙂
Dziewczyny pisalyscie do @GabrielaNowak85 o dostep do prywatnego?
@olaaa7 jakies objawy ciazy masz? Czy gdyby nie usg to bys nie sadzila nadal ze w ciazy jestes😂 na staraczkach narobilas zamieszania i kazda bedzie po okresie testy robic 😅
 
reklama
Dziś zadzwonili do mnie z badań prenatalnych....moje ryzyko na zespół Downa wzrosło z 1:12000 na 1:57.......czeka mnie aminopunkcja....strasznie się boje
 
Siostry, przypominam o dostępie do prywatnych Sierpniówek, wszystkie z Was które napisały priv były zgłoszone do Ani z administracji, jeszcze nie dostałam odpowiedzi na ostatnią prośbę. Proszę pisać priv, jeśli chcecie dołączyć do tego wątku (oraz jeśli pisaliście a nie otrzymałyście ode mnie odzewu, mogłam coś przeoczyć za to się publicznie kajam teraz) 😅
 
Dziś zadzwonili do mnie z badań prenatalnych....moje ryzyko na zespół Downa wzrosło z 1:12000 na 1:57.......czeka mnie aminopunkcja....strasznie się boje
Jak to? Dowiedziałaś się czemu tak wzrosło? Napisz coś więcej, faktycznie urosło bardzo, jesteś zdecydowana na amnio? Może na wątku o amniopunkcję uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
 
Wiem że to straszny stres, niejedna z nas przez to przechodziła. Teraz po czasie łatwo powiedzieć ale jeżeli to po Pappa tak wzrosło to serio jeszcze o niczym nie przesądza[emoji8]
 
Jak to? Dowiedziałaś się czemu tak wzrosło? Napisz coś więcej, faktycznie urosło bardzo, jesteś zdecydowana na amnio? Może na wątku o amniopunkcję uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
W krwi coś wyszło, że tak wzrosło. Tak, jestem zdecydowana na amino, mam jiż termin na 11.02
 
reklama
Cieszmy się że jest wszystko dobrze 🙂
Dziewczyny pisalyscie do @GabrielaNowak85 o dostep do prywatnego?
@olaaa7 jakies objawy ciazy masz? Czy gdyby nie usg to bys nie sadzila nadal ze w ciazy jestes😂 na staraczkach narobilas zamieszania i kazda bedzie po okresie testy robic 😅
No aż mam wyrzuty sumienia 🙄 😱
No właśnie zrobiłam test bo żołądek mnie pobolewał jakbym się czymś zatruła i dalej trochę go czuję. Głodna jestem średnio co 3 godziny i muszę zjeść bo aż mnie ssie. Jestem prawie cały dzień zmęczona. W nocy nie do końca mam szansę się wyspać bo mały ciągle na cycku.
 
Do góry