reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

U mnie cora w brzuszku [emoji4]nawet godziny mamy podobne bo ja na 15.20 [emoji16] a corka podobna do ojca ( jak reszta dzieciaków) mam nadzieje ze jutro zapozuje do zdj. Bo ost tak sie pokazała... Istny ojciec
No to masz kawałek drogi ale najważniejsze się upewnić ze wszystko ok z maleństwem.
Hej, cudownie że jesteśmy bliźniaczkami ciążowymi [emoji14] jutro mam USG na 16.00 dopiero i przede mną 5.5h drogi do Łodzi więc na pewno wieczorem dam znać co u synka :)
IMG_20200312_143922.jpeg
 
reklama
No napewno. Ja od 30 tyg miałam wł leki na nadciśnienie i tak w każdej ciazy niestety. Taka mnie ja uroda. 17 kg to jeszcze norma. A najważniejsze ze to później spada. Ja ze szpitala wychodziła 2-3 kg na Plusie. Tak ze mnie woda schodziła.
To i tak pieknie!!!! Ja to plus 10 juz mam !!! A w poprzedniej ciazy mialam 17kg. Ale szybko mi spadlo. 2,5 miesiaca po porodzie juz mialam tylko 2 kg na plusie. Licze ze teraz tez sie uda jakos w miare ogarnac po wszystkim.
Czyli we dwie bedziemy niczym baloniki odpustowe powiewaly na sznureczkach w letnie dni[emoji23][emoji23][emoji23]
 
No napewno. Ja od 30 tyg miałam wł leki na nadciśnienie i tak w każdej ciazy niestety. Taka mnie ja uroda. 17 kg to jeszcze norma. A najważniejsze ze to później spada. Ja ze szpitala wychodziła 2-3 kg na Plusie. Tak ze mnie woda schodziła.
Ale mialas przypał. A teraz jakie masz cisnienie?
Chyba jak jest opuchlizna to i ciśnienie wysokie bo jak ja wychodzilam ze szpitala to tez z wysokim cisnieniem i ono wrocilo do normy jak wlasnie cala opuchlizna zeszla.
Myśleli ze nerki mi stanely bo po calej akcji z porodem i tymi kroplowkami jescze bardziej mnie dopompowali a do wc nie czulam potrzeby.
 
To i tak pieknie!!!! Ja to plus 10 juz mam !!! A w poprzedniej ciazy mialam 17kg. Ale szybko mi spadlo. 2,5 miesiaca po porodzie juz mialam tylko 2 kg na plusie. Licze ze teraz tez sie uda jakos w miare ogarnac po wszystkim.
Czyli we dwie bedziemy niczym baloniki odpustowe powiewaly na sznureczkach w letnie dni😂😂😂
Ja co prawda jestem w 1 ciąży jednak też trochę się obawiam z jaką wagą skończę. Obecnie 21TC i +7kg. Mam 170 i przed ciążą ważyłam 58kg.
No i termin porodu, który mamy wcale nie sprzyja cudownemu wyglądowi tylko opuchliznom i zbieraniu się wody więc cóż 🤷 miejmy nadzieję, że po porodzie zejdzie.
 
Ja to nadciśnienie ciazowe i bialkomocz.... Po CC ze mnie schodzilo. Ale leki na ciśnienie musialam brać jakiś czas jeszcze. A co do nerek to w 1 ciazy miałam takie zatrucie ze w 3 dni 10 kg wody. Nerka 20% pracowała i CC na cito w 33 tyg.
Teraz poki co ciśnienie w normie 130/80 miałam największe ale jak bedzie 140/90 to juz bede musiała na lekach jechac.
Ale mialas przypał. A teraz jakie masz cisnienie?
Chyba jak jest opuchlizna to i ciśnienie wysokie bo jak ja wychodzilam ze szpitala to tez z wysokim cisnieniem i ono wrocilo do normy jak wlasnie cala opuchlizna zeszla.
Myśleli ze nerki mi stanely bo po calej akcji z porodem i tymi kroplowkami jescze bardziej mnie dopompowali a do wc nie czulam potrzeby.
 
Zejdzie, maly ssak tez pomoże. Mam syna ze września 10 i powiem ci ze lato znioslam ok. Nawet w bikini na wakacjach w lipcu paradowalam [emoji23]
Ja co prawda jestem w 1 ciąży jednak też trochę się obawiam z jaką wagą skończę. Obecnie 21TC i +7kg. Mam 170 i przed ciążą ważyłam 58kg.
No i termin porodu, który mamy wcale nie sprzyja cudownemu wyglądowi tylko opuchliznom i zbieraniu się wody więc cóż [emoji1745] miejmy nadzieję, że po porodzie zejdzie.
 
Ja to nadciśnienie ciazowe i bialkomocz.... Po CC ze mnie schodzilo. Ale leki na ciśnienie musialam brać jakiś czas jeszcze. A co do nerek to w 1 ciazy miałam takie zatrucie ze w 3 dni 10 kg wody. Nerka 20% pracowała i CC na cito w 33 tyg.
Teraz poki co ciśnienie w normie 130/80 miałam największe ale jak bedzie 140/90 to juz bede musiała na lekach jechac.
Oby Cie to juz nie spotkalo ponownie. Bede trzymala kciuki!!A z dzieciątkiem wszystko ok bylo? Silny wczesniaczek?
 
To ja jeszcze nie przytyłam ani kilograma i się martwię że mi waga stoi :O Ale nie należałam to najszczuplejszych przed ciążą, więc dzieciątko ma z czego brać :D
Jutro idę na połówkowe i mam nadzieje że wszystko ok będzie. No i że płeć w końcu poznam! A ruchów dalej nie czuje i też się zaczynam martwić. W ogóle, za dużo się martwię :D
I nic z wyprawki jeszcze nie mam. Ale też nie jestem w nastroju, żeby przeglądać rzeczy... :p najwyżej kupie wszystko czerwiec/lipiec przez internet na przypale, bo umówmy się, zakupy przed są głównie dla rodziców, a maluszek to tylko pretekst :D A jak mi to ma nie sprawiać przyjemności to po co się męczyć...
 
Ja co prawda jestem w 1 ciąży jednak też trochę się obawiam z jaką wagą skończę. Obecnie 21TC i +7kg. Mam 170 i przed ciążą ważyłam 58kg.
No i termin porodu, który mamy wcale nie sprzyja cudownemu wyglądowi tylko opuchliznom i zbieraniu się wody więc cóż 🤷 miejmy nadzieję, że po porodzie zejdzie.
Zejdzie kochana. Woda zejdzie bez problemu. Ja przy pierwszej ciąży zarzekałam sie ze wiecej na wakacje dziecka nie robie i termin z drugim mam na tydzien po pierwszym😂
 
reklama
Cześć dziewczyny. To i ja mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego grona :) To moja pierwsza 🤰. U mnie aktualnie 23TC+5. Przewidywany termin to 1.08. Z USG wiemy, że będzie dziewczynka 👧. Ruchy czuje już od 19TC,ale powiedzcie mi czy to normalne, że w niektóre dni mała rusza się jak szalona a w inne w ogóle jej nie czuję?
Cześć, może urodzimy w jednym terminie 😊 ja mam na 30.lipca
 
Do góry