reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Kobita juz jak ta lala przerasta mnie, ma 13 lat. Urodzila sie 1810 g spadła do 1600 a wyszła do domu po mc z waga 1990. Wydolna oddechowo od samego poczatku.
Dzieki trzymaj przydadza sie. Mam nadzieje wytrzymać min do 36 tyg to bedzie 5cc.
Oby Cie to juz nie spotkalo ponownie. Bede trzymala kciuki!!A z dzieciątkiem wszystko ok bylo? Silny wczesniaczek?
 
reklama
Kobita juz jak ta lala przerasta mnie, ma 13 lat. Urodzila sie 1810 g spadła do 1600 a wyszła do domu po mc z waga 1990. Wydolna oddechowo od samego poczatku.
Dzieki trzymaj przydadza sie. Mam nadzieje wytrzymać min do 36 tyg to bedzie 5cc.
Ze co???? 5cc???? Ale masz tych pociech😁 zuch z Ciebie i corki! doświadczona mamuska z Ciebie!!!
A ogolnie wszystkie ciążę byly do siebie podobne??
 
Tak 5 CC a mam w domku 3 dzieciaków. 13 lat córka i chłopaki 12 i 9. W 2018 w 34 tyg miałam CC. Urodził nam sie synek ktory byl z nami godzinę. Miał ZE niestety przypadek od losu. Balam sie ze historia sie powtórzy, ze cos bedzie nie tak ale poki co wszystko z cora ok. Tak ciążę podobne w każdej zatrucie ciazowe. Rozwiązywane wczesniej 1 w 33 tyg. 2 i 3 36/37 tyg i z synkiem 34tyg ( cukrzyca, wielowodzie) to bylo spowodowane wadami dziecka.
Ze co???? 5cc???? Ale masz tych pociech[emoji16] zuch z Ciebie i corki! doświadczona mamuska z Ciebie!!!
A ogolnie wszystkie ciążę byly do siebie podobne??
 
Tak 5 CC a mam w domku 3 dzieciaków. 13 lat córka i chłopaki 12 i 9. W 2018 w 34 tyg miałam CC. Urodził nam sie synek ktory byl z nami godzinę. Miał ZE niestety przypadek od losu. Balam sie ze historia sie powtórzy, ze cos bedzie nie tak ale poki co wszystko z cora ok. Tak ciążę podobne w każdej zatrucie ciazowe. Rozwiązywane wczesniej 1 w 33 tyg. 2 i 3 36/37 tyg i z synkiem 34tyg ( cukrzyca, wielowodzie) to bylo spowodowane wadami dziecka.
Bardzo mi przykro😭 niestety nie możemy miec wpływu na pewne rzeczy. Podziwiam Twoja siłę i życzę Wam wszystkim zdrowia i wytrwałości. Na kiedy masz teraz termin?
 
Dziekuje [emoji8]lekko nie bylo tym bardziej ze do wiedziałam sie dopiero w 28 tyg ze jest chory. Jakos musialam sie pozbierać ale ciezko bylo. Teraz jestem pełna optymizmu! Ma byc dobrze i z badan tak wychodzi. Termin na 23 sierpnia. Ale pewnie koniec lipca beda ciąć. Aby nie wcześniej [emoji4]

Powoli kompletuje wyprawke. A dzieciaki juz mówią ze bedzie Nadia [emoji4]
Bardzo mi przykro[emoji24] niestety nie możemy miec wpływu na pewne rzeczy. Podziwiam Twoja siłę i życzę Wam wszystkim zdrowia i wytrwałości. Na kiedy masz teraz termin?
 
Dziekuje [emoji8]lekko nie bylo tym bardziej ze do wiedziałam sie dopiero w 28 tyg ze jest chory. Jakos musialam sie pozbierać ale ciezko bylo. Teraz jestem pełna optymizmu! Ma byc dobrze i z badan tak wychodzi. Termin na 23 sierpnia. Ale pewnie koniec lipca beda ciąć. Aby nie wcześniej [emoji4]

Powoli kompletuje wyprawke. A dzieciaki juz mówią ze bedzie Nadia [emoji4]
O ślicznie bedzie miala na imie.beda Ci pomagać przy małej 😍 Ja bede miala drugiego chlopaka. I tez usg 3d w wiekszym miescie odwolane i nie mam gdzie zrobic bo na zadupiu mieszkam. Tez sie boje czy wszystko ok. Niby na zwyklym usg u swojego dr wszystko ok serce, brzuszek wymiarowy, mozg. Ale jako tako tych specjalnych przeplywow nie widac😐
 
Tak 5 CC a mam w domku 3 dzieciaków. 13 lat córka i chłopaki 12 i 9. W 2018 w 34 tyg miałam CC. Urodził nam sie synek ktory byl z nami godzinę. Miał ZE niestety przypadek od losu. Balam sie ze historia sie powtórzy, ze cos bedzie nie tak ale poki co wszystko z cora ok. Tak ciążę podobne w każdej zatrucie ciazowe. Rozwiązywane wczesniej 1 w 33 tyg. 2 i 3 36/37 tyg i z synkiem 34tyg ( cukrzyca, wielowodzie) to bylo spowodowane wadami dziecka.
Jesteś siłaczką 💪 ja nie wiem jakbym sobie poradziła z takimi doświadczeniami. Pewnie dzieci Ci dają siłę. Ja miałam inny problem- niepłodność i niestety też swoje przeszłam, 6 lat z mężem się staraliśmy i walczyliśmy o nasz cud ♥️
 
reklama
I tak pomiary najważniejsze robią w 2/d wiec najważniejsze po sprawdzane. [emoji6]


U was tez taka piękna pogoda...?
Ja dzieciarni nie moge nagonic do lekcji [emoji52]
O ślicznie bedzie miala na imie.beda Ci pomagać przy małej [emoji7] Ja bede miala drugiego chlopaka. I tez usg 3d w wiekszym miescie odwolane i nie mam gdzie zrobic bo na zadupiu mieszkam. Tez sie boje czy wszystko ok. Niby na zwyklym usg u swojego dr wszystko ok serce, brzuszek wymiarowy, mozg. Ale jako tako tych specjalnych przeplywow nie widac[emoji52]
 
Do góry