reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowy BAZAREK - kupno-sprzedaż, wymiana, przydatne linki [BEZ KOMENTARZY]

natkusia

♥ Synusiowa Mama ♥
Dołączył(a)
15 Sierpień 2011
Postów
4 979
Miasto
Śląsk
Nasz sierpniowy BAZAREK :-)


- Tutaj możemy wrzucać zdjęcia ubranka, rzeczy dla dzieci, które mamy na sprzedaż z opisem - może którejś z nas przypasują i będzie można dokonać transakcji kupno-sprzedaż bądź wymiana :tak:

- Tutaj możemy wrzucać linki do np allegro, tablica.pl, w których sprzedajemy ubranka :tak:

- Tutaj możemy wrzucać linki do sprawdzonych sklepów z art. dziecięcymi oraz sprawdzonych sprzedawców allegro

- Tutaj możemy wrzucać informacje ze sklepów (Tesco, Lidl, Biedronka itd) z promocjami

- itd itp


Wątek jest
BEZ KOMENTARZY!! - proszę o umieszczanie tylko i wyłączenie ogłoszeń!
.. jeżeli zaczniemy tu komentować to ogłoszenia się stracą więc proszę
nie komentować ..

Jeżeli ktoś wrzuci na sprzedaż ubranko a my jesteśmy tym ubrankiem zainteresowane to proszę o wiadomości prywatne do osoby sprzedającej i dogadanie się na pw :-)

 
reklama
Sprzedam ubranka po mojej córce w rozmiarze 0-2 latka w bardzo niskich cenach !!! Ubranka są w większości założone tylko jeden raz, są w idealnym stanie.
W poniższych linkach zamieściłam ubranka według rozmiarów wraz z cenami. Możliwość dużej negocjacji cenowej!!!!
Zapraszam: kontakt e-mai: dominika_zakowska@wp.pl
[FONT=&quot]Ubranka 0-3 miesiące Ubranka 0-3 Miesiące - Dzieci - Fotosik.pl
Ubranka 3-6 miesięcy Ubranka 3-6 miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
Ubranka 6 miesięcy Ubranka 6 miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
Ubranka 6-9 miesięcy Ubranka 6-9 miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
Ubranka 9 miesięcy Ubranka 9 miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
Ubranka 12 miesięcy Ubranka 12 miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
Ubranka 18 miesięcy Ubranka 18 miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
Ubranka 2 lata Ubranka 2 lata - Dzieci - Fotosik.pl
KURTKI< BUTY< SUKIENKI I INNE Kurtki, buty, sukienki i inne - Dzieci - Fotosik.pl

[/FONT]
 
Sprzedam spacerówkę Espiro Avant, kolor czerwony. Kupiony rok temu, używany przez około 6 miesięcy. Stan idealny.
Model taki jak na zdjęciu Wózek spacerowy Espiro Avant Płońsk • Tablica.pl
avant02_329747918027.jpg
 

Załączniki

  • avant02_329747918027.jpg
    avant02_329747918027.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 305
Ostatnia edycja:
Witam Sierpniówki, jestem Lipcówką 2014:tak: W brzuchu mam synka, a po córce zostało pół strychu ubranek - tym samym chciałabym się pobyć tych typowo dziewczęcych. W linku poniżej znajdziecie album z ubrankami. Córka urodziła się w sierpniu, więc ubranka powinny być dobre wg pór roku na Wasze maleństwa. Dla kupujących większe ilości rabaty i gratisy. Rzeczy są niezniszczone, większość w stanie idealnym. Zapraszam serdecznie!
https://picasaweb.google.com/z.zdun...authkey=Gv1sRgCNPurM6U0aHuwgE&feat=directlink
 
reklama
Niedawno w C&A kupiłam sobie jasną spódniczkę.. niestety za mała :-( a szkoda bo jest na prawdę fajna..
Na metce jest rozmiar 40 ale ja bym powiedziała, że 38.
Kupiłam ją za 35zł i za taką cenę chciałabym sprzedać + kw
Chętne zapraszam na priv :-)
 

Załączniki

  • sp&#243;dnica.jpg
    sp&#243;dnica.jpg
    10,8 KB · Wyświetleń: 266
  • sp&#243;dnica2.jpg
    sp&#243;dnica2.jpg
    11,7 KB · Wyświetleń: 266
Do góry