reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Silny ból brzucha/skurcze

ashisohi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Wrzesień 2018
Postów
185
Jestem w 22 tc bliźniaczej, dzisiaj obudziłam sie i poczulam okropny bol z prawej strony brzucha, nie moge az chodzić z bólu, leze tylko na lewym boku bo ciężko mi sie lezy na prawym poniewaz dzieci mnie uciskaja za mocno. Bylam z tym na izbie przyjęć i podali mi kroplowke z nospa i magnezem ale bol jest nadal i nie jestem pewna czy to od skurczy, czy ktos miał coś podobnego?
 
reklama
Ja w sobote 16 tc też miałam kilka godzin ból brzucha po prawej stronie i też się martwiłam bo po nospie mi nie przechodzilo poczytałam, że może być kilka rzeczy dziecko naciska na jakiś narząd lub zapalenie wyrostka, coś z nerkami. Jeśli nie wykryli nic niepokojącego może to jest tylko kolka jelitowa też wiele kobiet w ciąży na nią narzeka.Mi ten ból w końcu ustąpił jak leżał i narazie się nie powtórzył. Chyba na IP poznali by akcje skurczową.
 
@ashisohi a nie dali ci na IP jakiś rekomendacji? Robiono ci usg? Powiedziano po jakim czasie powinnaś przyjechać , jeśli ból nie minie?
 
@ashisohi a nie dali ci na IP jakiś rekomendacji? Robiono ci usg? Powiedziano po jakim czasie powinnaś przyjechać , jeśli ból nie minie?
Leżę w szpitalu, mialam robione usg ale lekarz nic nie powiedział, tylko lezalam pol dnia pod kroplowka ktora niewiele dała jak narazie. Ale pytam czy ktos moze tez tak miał, bo szukalam na roznych forach i nie spotkałam się z takim czyms u innej kobiety, a niepokoi mnie to ze nie wiadomo od czego są te bóle
 
@ashisohi a może podczas obchodu zadaj pytanie, bo też niepewność może potęgować dolegliwości. Ja miałam raz , ale tylko kilka godzin bardzo silny ból, jak mi dziecko włożyło jakąś część ciała w okolice nerek, ale takie info niewiele i ci da.Ogromnie Ci współczuję bólu :( Czasami jakieś jelitowe kłopoty potrafią boleć okrutnie, ale no-spa powinna pomóc. Dawno dostałaś?
 
@ashisohi a może podczas obchodu zadaj pytanie, bo też niepewność może potęgować dolegliwości. Ja miałam raz , ale tylko kilka godzin bardzo silny ból, jak mi dziecko włożyło jakąś część ciała w okolice nerek, ale takie info niewiele i ci da.Ogromnie Ci współczuję bólu :( Czasami jakieś jelitowe kłopoty potrafią boleć okrutnie, ale no-spa powinna pomóc. Dawno dostałaś?
Lekarz myslal ze moze nerki, ale sprawdzal na obchodzie i chyba nie to i jeszcze kroplowke dostane z nospa na noc bo nadal twardy brzuch mam na dodatek.. Niestety to nie dzieci raczej, jeden lezy z lewej a drugi jakos nizej po srodku a bol z prawej, mysle ze jak nie przejdzie bedzie szukac przyczyny
 
Ja miałam takie okropne bóle, ze prawie mdlałam. Pomagało leżenie na tym boku, który bolał. Lekarze nic nie wykryli. Trochę to trwało i samo przeszło.
Na moje oko to mogły byc kamienie, ale to tylko przypuszczenie
 
Jezeli twardnieje brzuch i sie spina to cos moze byc z szyjka. Nie ma boli jak na okres? Ja np tak mam. Szyjka lipa. A do tego ja mam czasami taki silny bol z jednej lub drugiej strony ale raczej spowodwany blizna po cc.
 
reklama
Jezeli twardnieje brzuch i sie spina to cos moze byc z szyjka. Nie ma boli jak na okres? Ja np tak mam. Szyjka lipa. A do tego ja mam czasami taki silny bol z jednej lub drugiej strony ale raczej spowodwany blizna po cc.
No wlasnie nie mierzyl mi lekarz szyjki na usg, tylko sprawdzal i jest zamknieta, a boli nie odczuwam jak na okres raczej to jest takie kłucie/pieczenie
 
Do góry