reklama

Silny stres i atak paniki w ciąży

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Milena Cortéz, 27 Listopad 2015.

1. Milena Cortéz

Milena Cortéz Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Drogie kobietki,
    Otóż przytrafiła mi się parę dni temu dość niemiła sytuacja, która wywołała u mnie bardzo silny stres (chwilowy) połączony z atakiem paniki. Był to jednorazowy epizod, po wszystkim się uspokoiłam i czuję się dobrze. Jednak zastanawiam się czy taka sytuacja mogła w jakiś sposób zaszkodzić mojemu malenstwu? Dodam, że generalnie prowadzę dość spokojny styl życia, wiele odpoczywam i mam wiele wsparcia ze strony rodziny i partnera. 3 dni temu miałam również robione usg i widziałam moją dzidzię oraz jej zdrowo bijące serduszko. Następna wizyta u lekarza przypada aż za 3 tygodnie. Jestem w 11 tygodniu ciąży.

2. Jasmina88

Jasmina88 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Jednorazowy epizod z atakiem paniki nie ma żadnego wpływu na przebieg Twojej ciąży. Wiem o tym z własnego doświadczenia oraz z tego, że dużo o tym czytałam w czasie ciąży, gdyż sama je miewam.

Ataki paniki się zdarzają i jeżeli tylko potrafimy się uspokoić - to nie dzieje się nic złego :)

3. reklama
  4. Milena Cortéz

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziękuję Ci za odpowiedź, uspokoiłaś mnie :)

5. panimatka

panimatka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Milena, w ciąży masz hormony w kosmosie i reagujesz i będziesz reagować emocjonalnie na sprawy, które przed ciążą powodowały tylko wzruszenie ramion.
    Ja w ciąży na siedzeniu pasażera w samochodzie zachowywałam się jak wariatka ;)

6. Milena Cortéz

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Masz rację :) Przed ciążą zawsze umiałam jakoś sobie poradzić z silnymi emocjami, a teraz stresuję się tym, że się stresuję :)

Poleć forum