reklama

Silny stres i atak paniki w ciąży

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Milena Cortéz, 27 Listopad 2015.

1. Milena Cortéz

Milena Cortéz Zaciekawiona BB

Drogie kobietki,
    Otóż przytrafiła mi się parę dni temu dość niemiła sytuacja, która wywołała u mnie bardzo silny stres (chwilowy) połączony z atakiem paniki. Był to jednorazowy epizod, po wszystkim się uspokoiłam i czuję się dobrze. Jednak zastanawiam się czy taka sytuacja mogła w jakiś sposób zaszkodzić mojemu malenstwu? Dodam, że generalnie prowadzę dość spokojny styl życia, wiele odpoczywam i mam wiele wsparcia ze strony rodziny i partnera. 3 dni temu miałam również robione usg i widziałam moją dzidzię oraz jej zdrowo bijące serduszko. Następna wizyta u lekarza przypada aż za 3 tygodnie. Jestem w 11 tygodniu ciąży.

2. Jasmina88

Jasmina88 Fanka BB :)

Jednorazowy epizod z atakiem paniki nie ma żadnego wpływu na przebieg Twojej ciąży. Wiem o tym z własnego doświadczenia oraz z tego, że dużo o tym czytałam w czasie ciąży, gdyż sama je miewam.

Ataki paniki się zdarzają i jeżeli tylko potrafimy się uspokoić - to nie dzieje się nic złego :)

3. reklama
  4. Milena Cortéz

Dziękuję Ci za odpowiedź, uspokoiłaś mnie :)

5. panimatka

panimatka Początkująca w BB

Milena, w ciąży masz hormony w kosmosie i reagujesz i będziesz reagować emocjonalnie na sprawy, które przed ciążą powodowały tylko wzruszenie ramion.
    Ja w ciąży na siedzeniu pasażera w samochodzie zachowywałam się jak wariatka ;)

6. Milena Cortéz

Masz rację :) Przed ciążą zawsze umiałam jakoś sobie poradzić z silnymi emocjami, a teraz stresuję się tym, że się stresuję :)

Poleć forum