reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sińce pod oczami i bladość skóry.

mamaelaela

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Listopad 2017
Postów
1 243
Hej. Mały od tygodnia ma katar ale lekki mimo to wygląda jak by był ciężko chory. Dziś logopeda nawet to zauważyła jak wygląda. Badania mamy wszystkie dość świeże, morfologia miesiąc temu nie wskazywała anemii, żelazo 2 tygodnie temu wyszło na pograniczu i od tego czasu przyjmuje. Apetyt niestety średni, ale przypilnowany zjada i nie traci na wadze. Panikować? Dodam że sińce pojawiły się wraz z tym katarem :( ale z dna na dzień jest lepiej a sińce i bladość nie mijają
 
reklama
Ja teraz spojrzałam na zdjęcia bo robię małemu codziennie i wszystko zaczęło się w dniu kiedy pojawił się katar.
My robiliśmy badania na robaki i nic nie wyszło
Może jakieś witaminy podawać?
 
reklama
No właśnie u nas było 8.6 a norma od 9 i od 2 tygodni dostaje żelazo więc to chyba nie to. Nawet jak w ubiegłym roku wyszło że prawie wcale nie ma żelaza we krwi to tak nie wyglądał :/ je zdrowo, spędza czas na świeżym powietrzu (mamy dobre powietrze mimo że miasto) , wysypia się. Ale jak już ludzie zwracają uwagę to coś jest nie tak chyba :( no fakt katar ciągnie się już tydzień. Ale to typowa wirusowka, przezroczysty katar i bez gorączki , nie widziałam powodu żeby zabierać go do lekarza
 
Do góry