reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sińce pod oczami!!!

reklama
Ja dodam do tego jeszcze sprawdzone domowe sposoby ;) Na mnie działają dwa - gdy mam oczy zmęczone i chcę je odświeżyć kroję ogórka na plasterki, kładę na oczy i leżę z tym, w zależności od tego ile mam czasu, 15-30 minut. Drugi sposób - zaparzyć rumianek i saszetki na oczka. I też chwilę z tym poleżeć albo nawet położyć się do snu z takim okładem ;)
 
Zabieg, koniecznie decyduj się na zabieg który zlikwiduje sińce i podkrążone oczy bo domowe sposoby to za wiele Ci nie pomogą!
 
mialam takie wiecznie "zmęczone "oczy jak wróciłam do pracy, a jeszcze karmiłam, Wiki sie w nocy przebudzała i kupiłam sobie krem Lirene na sińce pod oczami. Płaciłam jakos kilkadziesiat złotych za tubkę chyba 50 ml, ale warto było:tak: Do tej pory używam ten krem, jest wydajny, więc wystarcza na długo. WSkóra pod oczami odzyskuje ładny kolor:-D
 
ewa.k : a jkai zabieg to jest? bo nigdy nie slyszalam
a since mam od dziecka, taka "uroda" bardzo ienka skora pod oczami
i wszyscy dermatolodzy kazali mi tylko nawilzac na zmarszczki bo na 'rozjasnienei" nic sie nie da zrobic
no i cale zycie wygladam jak zmeczona nawet gdy nie jestem...
poradzcie cos !
 
Ja polecam ogólnie na oczy jedzenie jagód, które zawierają barwnik regenerujący siatkówkę oka. Nie wiem czy ma to jakiś bezpośredni związek, ale ja od kiedy kupiłam sobie pryzmin mam mniejsze sińce pod oczami. Dobrze też robią maseczki pod oczy, ja kupuję różne i staram się je stosować przynajmniej 2 razy w tygodniu. Nie wiem jak się odżywiasz, ale może również brakuje Ci witamin i mikroelementów i stąd te cienie. Możesz sobie również położyć na oczy torebeczki z herbaty (oczywiście zaparzonej.

Jeśli to nie pomoże, idź do lekarza.
 
Witajcie
Od kilkunastu lat mam fioletowe since pod oczami.Chcialabym sie ich pozbyc,stosowalam rozne kremy pod oczy ale one nic nie daly:-(.Nie piszcie mi prosze ze to taka uroda,bo since pod oczami nikomu uroku nie dodaja wrecz przeciwnie:tak: Moja twarz wyglada na zmeczona,a ja spie po 8-10 h na dobe,wiec brak snu nie jest powodem.Prosze was rady,czy ktoras z was boryka/ la sie z tym problemem????
 
reklama
Mam to samo.. od zawsze miałam takie sine pod oczami. a zdrowa jestem nawet mialam padania doladne robione jak do szkoly spozywczej chodzilam. Nic nie pomaga, żadne maseczki z ogórka, ani z herbaty ani żele ni kremy NIC! juz niemam siły pozostaje mi korektor tylko...
 
Do góry