reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Siusiak czy pępowina?

Dołączył(a)
10 Luty 2022
Postów
1
Hej, w 12 tyg ciąży na prenatalnych sugerowano mi, że to dziewczynka, natomiast przy kolejnym usg w 18 tyg lekarz prowadząca powiedziała, że chłopiec. Co myślicie?
 

Załączniki

  • IMG_20220210_225529.jpg
    IMG_20220210_225529.jpg
    700 KB · Wyświetleń: 442
  • IMG_20220210_225515.jpg
    IMG_20220210_225515.jpg
    653,3 KB · Wyświetleń: 305
reklama
Wiesz 12 tydzień to jeszcze wcześnie, może dzidzius się tak ułożył że wyglądało na dziewczynkę;)
 
Mi w 12 powiedzieli , że dziewczynka
W 16 , że chłopak też widziałam siusiaka, a w 20 ponownie że dziewczynka , połówkowe to potwierdzały( więc tamten siusiak był pępowiną) za niedługo będziesz miała połówkowe więc poproś o 4d będziesz miała pewność ☺️☺️
 
Mi w 12 powiedzieli , że dziewczynka
W 16 , że chłopak też widziałam siusiaka, a w 20 ponownie że dziewczynka , połówkowe to potwierdzały( więc tamten siusiak był pępowiną) za niedługo będziesz miała połówkowe więc poproś o 4d będziesz miała pewność ☺️☺️
Ma Pani zdjęcie siusiaka- pępowiny z 16 tc?
 
Do góry