reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skacząca beta a zdrowa ciąża?

Daczia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Styczeń 2022
Postów
415
Hej dziewczyny, wiem że tu jest tego pełno ale szukam już wszędzie podobnej historii z nadzieją na zdrową ciąże. 😔 Mam syna (6lat), w maju 2021 poroniłam w 7 tc, obecnie jestem 7 tc ale już pojawiają się komplikacje. Między innymi ciąża wygląda na młodsza, od 5 stycznia biorę duphaston i ta nieszczęsna beta 😔 Lekarz powiedział że mam pojawić się za tydzień ale nie daje mi gwarancji że jutro albo za dwa dni nie zacznę krwawić no i ważne że rośnie 🤦‍♀️ ale z tego co czytam to powinna minimum o 66% wzrastać.
Moja beta
30.12.2021 - 5,55
3.01. - 76,6
5.01. - 111.18
7.01. - 156,6
10.01 - 375
14.01. - 875,6
17.01. - 1108,13
Dalej już nie robiłam bo strasznie się boję, co tydzień jeżdżę do tego mojego ginekologa z nadzieją że bedzie dobrze. Czy jest tu ktoś kto miał podobnie i zakończyło się to dobrze?
 
reklama
Twoje przyrosty nie są dobre :( ja z takimi trafilam do szpitala bo lekarz odrazu założył że to ciąża pozamaciczna zagrażająca życiu okazało się że byla wcześniejsza niz zakładali, była w macicy .. :/ .
U mnie były podejrzenia że pozamaciczna więc lekarz kazał mi przyjść tydzień później i już był widoczny pęcherzyk. Teraz boje się pustego pęcherzyka lub że będzie konieczne łyżeczkowanie 😔 bo w maju sama dobrze się oczyściłam
 
reklama
U mnie były podejrzenia że pozamaciczna więc lekarz kazał mi przyjść tydzień później i już był widoczny pęcherzyk. Teraz boje się pustego pęcherzyka lub że będzie konieczne łyżeczkowanie 😔 bo w maju sama dobrze się oczyściłam
Czyli też masz poronienie za sobą 😥. Nie chce być niemiła ale sama po sobie wiem że to niestety nic dobrego nie wróży 😥. Będę trzymać kciuki żeby jednak sie udalo🤞
 
Bardzo mi przykro 😢 dziwny zbieg okoliczności 😦 pewnie jesteś już po wizycie lekarza co zadecydował?
Że mam przestać brać duphaston i czekamy aż samo się rozwiąże 😔 a na pytanie czemu ten sam czas i może muszę jakieś tabletki brać od owulacji, stwierdził że,, każda kobieta ma prawo 3 razy poronic,, no i skoro pierwsze jest bez problemu, a teraz 2 poronienia to teraz się uda🤯 🤦‍♀️ coś czuje że potrzebny mi inny ginekolog. Co myślicie?
 
Że mam przestać brać duphaston i czekamy aż samo się rozwiąże 😔 a na pytanie czemu ten sam czas i może muszę jakieś tabletki brać od owulacji, stwierdził że,, każda kobieta ma prawo 3 razy poronic,, no i skoro pierwsze jest bez problemu, a teraz 2 poronienia to teraz się uda🤯 🤦‍♀️ coś czuje że potrzebny mi inny ginekolog. Co myślicie?
Koniecznie inny ginekolog. Tym bardziej, jak ciążą zawsze zatrzymuje się w tym samym momencie.
Możesz oddać też materiał badania, wtedy wyjdzie, czy były jakieś wady genetyczne w nim samym czy nie...
 
Do góry