reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skacząca beta a zdrowa ciąża?

Daczia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Styczeń 2022
Postów
415
Hej dziewczyny, wiem że tu jest tego pełno ale szukam już wszędzie podobnej historii z nadzieją na zdrową ciąże. 😔 Mam syna (6lat), w maju 2021 poroniłam w 7 tc, obecnie jestem 7 tc ale już pojawiają się komplikacje. Między innymi ciąża wygląda na młodsza, od 5 stycznia biorę duphaston i ta nieszczęsna beta 😔 Lekarz powiedział że mam pojawić się za tydzień ale nie daje mi gwarancji że jutro albo za dwa dni nie zacznę krwawić no i ważne że rośnie 🤦‍♀️ ale z tego co czytam to powinna minimum o 66% wzrastać.
Moja beta
30.12.2021 - 5,55
3.01. - 76,6
5.01. - 111.18
7.01. - 156,6
10.01 - 375
14.01. - 875,6
17.01. - 1108,13
Dalej już nie robiłam bo strasznie się boję, co tydzień jeżdżę do tego mojego ginekologa z nadzieją że bedzie dobrze. Czy jest tu ktoś kto miał podobnie i zakończyło się to dobrze?
 
reklama
Ten przyrost jest obecnie na poziomie 17% (licząc jako dwudniowy). Niestety to raczej nie wróży dobrze.
Beta przekroczyła 1000 więc dobrze by było zlokalizować pęcherzyk ciążowy.
 
No to o tyle dobrze, że jest pęcherzyk. Ja bym się raczej nie nastawiała na szczęśliwy finał.
Ale prawda jest taka, że czasem natura ma w nosie nasze statystyki. Niemniej jednak nie wygląda to dobrze.

PS. Bety już nie ma sensu robić jak jest pęcherzyk na USG.
 
U mnie niestety przyrost poniżej normy nie skończył się dobrze. Mam nadzieje, że u Ciebie będzie szczęśliwe zakończenie ❤️
Tracę nadzieję z każdym dniem 😔 nie sądziłam że tak będzie skoro z pierwszym nie miałam problemów. Muszę chyba znaleźć innego lekarza bo ten cały czas mówi że każda kobieta ma prawo 4 razy poronic a ja już nie chce sprawdzać ile razy jeszcze 😔
 
reklama
Bardzo mi przykro, wiem co czujesz.
Lekarz mówił Tobie o jakiś badaniach? Czy też usłyszałaś że mamy prawo?
[/QUOTE]
Nie dostałam żadnych skierowań na badania,nic. Dostaliśmy zielone światło do starań bo dobrze oczyscilam sie sama tylko tyle
 
reklama
Twoje przyrosty nie są dobre :( ja z takimi trafilam do szpitala bo lekarz odrazu założył że to ciąża pozamaciczna zagrażająca życiu okazało się że byla wcześniejsza niz zakładali, była w macicy .. :/ .
 
Do góry