reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skad jesteście?

Fajnie z tym spotkaniem !!! Mam nadzieje, że nie będzie to ostatnie, bo akurat 11 września mam wesele brata. Proponuje też założyć nowy wątek na forum odnośnie warszawskich spotkań i nie tylko.
 
reklama
hej dziewczyny.
co prawda, rzadko ostatnio zaglądam na forum, ale też jestem z Warszawy, a dokladnie z Wesołej. niestety termin przez Was podany mi zupełnie nie pasuje, a chetnie bym pogadała ;-))
ja natomiast zamierzam rodzic w Bielańskim. to spory kawałek ode mnie, ale mój gin tam pracuje. pierwsze dziecko rodziłam z nim na Solcu. Fajny szpital - polecam.
 
Ale Wam fajnie, ja nie znam żadnej mamy w ciąży. Koleżanki to nie chcą na razie myśleć o dzieciach, a te co mają dzieci to z poza Krakowa są i rzadko w mieście. Ale do Warszawy raczej nie pojadę :)
 
Mała Anka No tak, jak masz tam ginekologa, to nawet nei zastanawiaj się nad innym szpitalem. To, że nie jest to oblegana porodówka, jeszcze o niczym nie świadczy. Najważniejsze, że masz tam swojego lekarza prowadzącego. Daj znać jak przebiegł rekonesans, pozdrawiam.
 
Anarien. Lokal prezentuje się fajnie, ale jego lokalizacja (Ursynów) może nie odpowiadać innym dziewczynom, które mieszkają np. na Żoliborzu. Może jednak lepsze byłoby coś w okolicach Centrum Warszawy. Przyznaję, że sama bywam tam nie za często, ale chyba wybór jest tam spory.
Warszawianki ze Śródmieścia i okolic, jakie macie propozycje na lokal??
 
Izeczka 73. Hej. Na Tamce jest lokal "szczotki pędzle" sama nie byłam ale słyszalam że fajnie jest, tylko czy o takie miejsce wam chodzi.(nie Jest to typowy klub dla cieżarówek jak Mammamia). Jest informacja na facebooku, że można rezerwować.
Podaje link do recenzji ale czesc informacji nieaktualna bo np. wprowadzono zakaz palenia.
Szczotki Pędzle, Warszawa - Gastronauci.pl
Ogólnie miejsce z klimatem i podobno jest "ciasto zrobione z jajek od szczęśliwych kur":)
pozdrawiam
 
Słuchajcie, ja nie będę mogła w tę sobotę. Moje dziecko mi się rozchorowało, mąż w sobotę pracuje, nie moge jej samej zostawić. Może przeniesiemy to za tydzień (licz,ąc na lepszą pogodę niż ten fatalny deszcz)??
 
Dziewczyny, ja też jestem za przeniesieniem spotkania na "za tydzień" --- pomimo ogromniastych chęci, żeby się z Wami spotkać jednak nie dam rady - choróbsko mnie położyło całkiem solidnie....a ponieważ zamiast poprawy z każdym dniem jest coraz gorzej to głupotą z mojej strony byłoby wyłażenie na dwór....szczególnie w taką pogodę :-(

także przepraszam, ale ja odpadam....
i zapisuję się na przyszły tydzień - na 18tego :-)
 
LLF Super, mi też to pasuje. LLF czy to nie Ty tworzyłaś listę chętnych na spotkanie? Może warto wrócić do tego tematu i już teraz wybrać lokal na spotkanie? Mamy teraz więcej czasu na przygotowanie, co w pzrypadku spotkania osób kompletnie nie znających się nawzajem uważam za ważną rzecz ;)
 
reklama
Tak wiecej czasu to zdecydowanie plus bo jesli bedzie nas dużo to trzeba by jakies miejsce zarezerwowac zeby sie wszystkie brzuchole pomiescily (tak mnie się wydaje :).
Ja tez sie kuruje. Ale juz jest lepiej niż gorzej. Zdrowiejcie także.
 
Do góry