reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skad jesteście?

LLF Super, mi też to pasuje. LLF czy to nie Ty tworzyłaś listę chętnych na spotkanie? Może warto wrócić do tego tematu i już teraz wybrać lokal na spotkanie? Mamy teraz więcej czasu na przygotowanie, co w pzrypadku spotkania osób kompletnie nie znających się nawzajem uważam za ważną rzecz ;)

Zatem dziewczyny chętne na spotkanie, i dysponujące 18tego czasem - zapraszamy :-) podoba mi się koncepcja lokalu: szczotki cośtam na Tamce :-) przepraszam, choróbsko odbija się i na mojej pamięci....
jak tylko będę w lepszej kondycji, żeby coś organizować (mam nadzieję, że już niebawem) to dam Wam znać....

a przypadkiem wyhaczyłam coś dla krakowskich Listopadóweczek:
BEZPŁATNE WARSZTATY CHUSTOWE KRAKÓW - Ekorodzice.pl
 
reklama
Ja też jestem za spotkaniem 18-go. Mogę polecić kawiarnie "Cicha Woda". Fajne miejsce tylko daleko od centrum, bo na bemowie, ale jest dobry dojazd. Róg Radiowej i Powstańców Śląskich.
 
Spotkanie 11 nie wypaliło....

A co z jutrzejszym spotkaniem?
Które z Was chciałyby się spotkać?
Ja jestem na TAK, dajcie znać, żeby nie okazało się, że będę sama.....

Pozdrawiam!
LLF
 
LLF widzę, że Ty z Lublina jesteś. To tak jak ja. W Warszawie mieszkam cztery lata, a wcześniej całe życie Lublin.
Pozdrawiam :-)
 
85asia....czyli możemy spotkać się tylko my dwie? Kurcze myślałam, że uda się nas zorganizować trochę więcej.... chyba zatem znowu trzeba przenieść to spotkanie.....ciekawe czy do listopada uda nam się jakoś spotkać....

85Asia - ja od 9 lat w wawie... :-) a z której części Lublina pochodzisz? Ja wychowałam się na dzielnicy dziesiąta, chodziłam do II szkoły podstawowej (przy ul. Kochanowskiego) a do LO przy lipowej - czyli do Vtki :-)
 
reklama
Do góry