reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skąd jesteśmy?

Witam Dziewczyny!

Ja jestem z Sosnowca. Zdaje się, że jest nas więcej. Gdybyście miały ochotę wymienić informacje na temat szpitali - jestem chętna, pozdrawiam.
 
reklama
hm, prawdę mówiąc, to się podłączyłam do lutówek a jestem marcówką, termin mam 22 marca - dokładnie w swoje urodzinki, no ale może mnie nie wyrzucicie dziewczyny. Popytam na marcowych Mamusiach, może jest tam jakaś z Sosnowca
 
Czesc, Ja tez jestem z Sosnowca :-) A na marcowkach tez chyba jest jeszcze jedna :-) I spotkamy sie jutro na szkole rodzenia :-) W ktorym szpitalu masz zamiar urodzic??
 
Hej! Jak juz pisałam w wątku o szpitalu nr 2 w Sosnowcu, byłam nastawiona własnie na niego. Ale w związku ze sprawą ze znieczuleniem, prawdopodobnie pójdę do CSK w Ligocie. Szkołe rodznei jednak wybrałam w Sosnowcu przy szpitalu nr 2, stamtąd jest także moja lekarka prowadząca ciążę. Jeśli do mojego terminu, coś sie wyjaśni - oczywiście rodzę w dwójce. Znam bardzo wiele pozytywnych opinii na temat tego szpitala. Mój Mąz odbywał tam staz po studiach lekarskich i tez sobie bardzo chwaili tez szpital. Poza tym bliscy będą mieli niedaleko, kiedy nadejdzie czas odwiedzin:).Zobaczymy, co będzie
 
Do góry