reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skąd jesteśmy?

Moj kociak niestety notorycznie wychodzi na polowania, wiec tu jest maly problem....
Ale damy sobie rade:))
Zycze wszystkim milej soboty (slonecznej chyba nie musze, bo przynajmniej w Warszawie jest dzis piekna pogoda,,,)
Buziaki dla Fasolinek ;D
 
reklama
witam wszystkich serdecznie!ja jestem z Poznania:)nie lutowa mamusia, ale z początku marca, więc postanowiłam dołączyć do Was:)
 
Witam kobietki, jestem z Wrocławia. Dziewczynki może sprecyzujecie gdzie mieszkacie w tym pięknym mieście. Ja we wrześniu będę mieszkać na Gaju na ul. Strońskiej. Może jakaś mamuśka mieszka w pobliżu. Czekam na info :)
Ola
 
Hej Olcia33 ja mieszkam na Noskowskiego to jest w stronę stadionu olimpijskiego, ale mieszkałam jeszcze z rodzicami w Twojej okolicy, na ulicy Łódzkiej :)
 
ja jestem z czestochowy ale urodzilam sie w sosnowcu,tam zrobilam mature potem wyjechalam do szkoly
i juz tak zostalo ;)
 
reklama
Jestem ze Śląska :-)
Ale od 10 lat wżeniłam sie w Rzeszów ::)
Na ulicach co chwila widzę Brzuchatkę - może to któraś z Was ? :-)
Hannnka
 
Do góry