reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sklejone wargi sromowe u 2 latki

Nataliakom

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Marzec 2020
Postów
36
Kobitki mam takie pytanie. Mąż był z córki na bilansie dwulatka i przy bilansie okazało się że córeczka ma sklejone wargi sromowe. Dostała masc i pytanie jest jak mam jej smarować tą masc i w jakim miejscu warg dokładnie.. Pani doktor mężowi nie pokazała bo kazla mi się przy okazji wstawić tylko ze moja praca jest zawsze rankiem i nie mam jak się wstawić w ośrodku zdrowia
 
reklama
Kobitki mam takie pytanie. Mąż był z córki na bilansie dwulatka i przy bilansie okazało się że córeczka ma sklejone wargi sromowe. Dostała masc i pytanie jest jak mam jej smarować tą masc i w jakim miejscu warg dokładnie.. Pani doktor mężowi nie pokazała bo kazla mi się przy okazji wstawić tylko ze moja praca jest zawsze rankiem i nie mam jak się wstawić w ośrodku zdrowia
Mąż nie może iść drugi raz, żeby mu pokazała?
 
Ale poradnia lekarza rodzinnego pracuje od 8.00 do 18.00. Skoro pracujesz na rano, to nie możesz się na popołudnie umówić?
 
@Nataliakom nie wiem jak bardzo są sklejone te wargi u Twojej córki, u naszej to na szczepieniu pediatra wykryła jak miała 9 miesięcy i też dostaliśmy maść (ovestrin bodajże), i niestety nie dało się tego idealnie w punkcik posmarować. Ja nakładam tą maść patyczkiem do uszu mniej więcej w tym miejscu gdzie mi pokazała lekarz, chociaż ta maść i tak się rozmazywala po całych wargach bo mała jest taka ruchliwa, zresztą jak każde dziecko. Maść stosowałam 4 tygodnie z 2tyg przerwy i wargi się rozkleiły 🙂
 
reklama
Kobitki mam takie pytanie. Mąż był z córki na bilansie dwulatka i przy bilansie okazało się że córeczka ma sklejone wargi sromowe. Dostała masc i pytanie jest jak mam jej smarować tą masc i w jakim miejscu warg dokładnie.. Pani doktor mężowi nie pokazała bo kazla mi się przy okazji wstawić tylko ze moja praca jest zawsze rankiem i nie mam jak się wstawić w ośrodku zdrowia
Jak to „wstawić”?!
 
Do góry