reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sklepy z odzieżą ciążową w ZG

elusl

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Lipiec 2012
Postów
299
Miasto
Zielona Góra
Cześć dziewczyny!


Jakie znacie sklepy z odzieżą ciążową w Zielonej Górze? Które polecacie, w których są ciuszki w przystępnej cenie i w których jest ich spory wybór począwszy od bielizny skończywszy na okryciach wierznich? Może znacie jakieś hurtownie w pobliżu ZG?

Ja jak do tej pory nie miałam potrzeby kupowania większej ilości ubrań ciążowych, ale ostatnio brzuszek zaczął sporo rosnąć i już zwykle ubrania i dział ciążowy w H&M mi nie wystarczają. Znam jeszcze sklep przy ul. wrocławskiej 3, ale nic poza tym...

Podzielcie się proszę swoją wiedzą :-)

Pozdrawiam
 
reklama
szczerze to ja nic innego oprocz tego co wymienilas to nie znam. aha jeste jeszcze dzial ciazowy w c & a. ja sukienki kupowalam na allegro, takie odcinane pod biustem. nie wiem ile ci sie przytylo i jaki masz brzuch ale moze wystarcza poprostu normalne rzeczy w wiekszym rozmiarze albo w takim fasonie "workowatym"? :) polecam leginsy ciazowe i do tego tunika luzna, moze byc nawet z krotkim rekawem a na to marynarka odpieta.
 
przytyło mi się 12 kg od początku ciąży a to już 33 tc. sęk w tym, że najbardziej zależy mi na spodniach i bluzkach ciążowych. i kwestia własnie też tego, że nie przepadam za leginsami, a tunik wręcz nie znoszę... :no: nie wiedziałam, że w C&a jest dział ciażowy - zajrzę tam na 100%:-)
 
odnośnie bielizny: zaczęłam kompletować wyprawkę dla siebie i zaczęłam od stanika laktacyjnego - powiem wam, że miałam mega problem z jego dobraniem, szczególnie, że chciałam kupić stanik bez fiszbin, a zawsze nosiłam jedynie usztywniane, bo tylko takie tolerował mój biust:rofl2::-D nie potrafiłam sama sobie dobrać stanika. poszłam więc do Karoline w focusie, z nadzieją, że mają tam taki asortyment, i w rezultacie pierwszy stanik, jaki dobrała mi ekspedientka okazał się strzałem w 10! mają nie za duży wybór staników laktacyjnych, ale przynajmniej nie są to nudne białe czy czarne, a kolorowe staniki :-) polecam ten namiar! wiem, że mają swój Karoline jest również w grafficie, ale nie byłam tam i nie wiem na ile jest zaopatrzony ten sklepik.
 
elusl - zanim wydasz kupe kasy na staniki laktacyjne to kup zwykły bawełniany za 20pln, bo po porodzie zmieni Ci sie rozmiar;) Ja nabyłam dwa przed porodem - jeden jest za mały, drugi za duży:)
 
stanniki laktacyjne na biust powyzej miseczki c to koszmar ! ja bede uzywala zwyklego z odpinanymi ramiaczkami ! w zyciu juz nie kupie tego miekkiego badziewia !

elus ile w caroline staniki do karmienia ??? fajne jakies ??
 
Cortina, zgadzam się z z tymi rozmiarami... ja sama noszę normalnie E, a teraz to już F mi babka dobrała. staniki w karoline są i ładne i jeszcze ładniejsze, bo przecenione :-) ja za swój dałam 100,75 zł, ale faktycznie jest bardzo dobrze wykonany, beżowy z różową podpinką, ma koronkę, nie ma fiszbin, jest z bawełny i nie wygląda jak kawał szmatki, która wygląda jakby zaraz miała się porwać... mają tam też z fiszbinami, ale póki co odpuściłam sobie. w każdym bądź razie jeden z fiszbinami i tak kupię - na "wyjścia", np. na chrzciny, które planuję robić poza domem. 100 zł to generalnie jak za stanik normalna cena, jak za laktacyjny, to chyba niemało, ale przynajmniej cycki odpowiednio trzyma :-D
 
nie wiem czy chodzicie po lumpkach, ale gdyby, to polecam mały lumpik na ul. Boh, Westerplatte vis-a-vis topaza koło jubilera. mają tam odłożoną odzież dla ciężarnych w dobrych cenach, dobrych firm i w b. dobrej jakości - ostatnio kupiłam tam praktycznie w idealnym stanie jeansy H&M MAMA za bodaj 15 zł :) stwierdziłam, że na koniec ciąży nie pyli mi się już kupować funkiel nówka nieśmiganych ciuchów.
 
reklama
Do góry