reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skurcze przepowiadające, a poród

Marcepan121

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Listopad 2019
Postów
56
Hej :) Jestem aktualnie w 30tc. Od jakiegoś czasu wieczorem ok. 20,21 godz. mam parę skurczów przepowiadających. Zastanawiam się czy może to być jakaś wskazówka, o której godzinie zacznie się właściwy poród? Czy któraś z mam już rodzących zaobserwowała u siebie taką zależność? Przy moim pierwszym porodzie skurcze zaczęły mi się także w tych godzinach - może taki urok moich ciąż? Jak pytanie wydaje się wam głupie to omińcie. I z góry dziękuję za odpowiedzi.
 
reklama
Nie jest głupie:) u mnie zależności nie było, w pierwszej ciąży wogole nie występowały skurcze przepowiadające, w drugiej tak, oba porody zaczęły mi się w nocy i od 3 rano regularne skurcze, na porodówkę jechałam w podobnych porach:)
Może u Ciebie poprostu po całym dniu na nogach właśnie wieczorem macica zaczyna pracować.
 
Do góry