reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skuteczność teoria NUB - jak u Was?

Dołączył(a)
4 Styczeń 2020
Postów
8
Hej. Na usg prenatalnym w 13 tyg ginekolog powiedziala mi, ze najprawdopodobniej chłopiec (wywnioskowala po tym między nogami). Wstawiłam na grupę fb zdjecie usg i pisali, ze z NUB wychodzi dziewczynka :/ Czy u Was tez ta metoda sie sprawdziła? Ciezko mi w to teraz uwierzyć bo ginekolog mowila, ze z boku nie widac dokladnie tego wyrostka bo pytałam ją o metodę nub. Jaka to ma skuteczność?
 
reklama
Ja mogę tylko powiedzieć, że wstawiłam na fb zdjęcie i według metody Ramziego 6 Pań stwierdziło, że będzie chłopiec. Z Nuba niestety nie dało się im odczytać, bo nie miałam dobrego zdjęcia. W 15 tygodniu ciąży lekarz potwierdził, drugi około tygodnia czy dwóch później również potwierdził. Obecnie jestem w 37 tygodniu i nadal chłopiec :-D
 
Ja mogę tylko powiedzieć, że wstawiłam na fb zdjęcie i według metody Ramziego 6 Pań stwierdziło, że będzie chłopiec. Z Nuba niestety nie dało się im odczytać, bo nie miałam dobrego zdjęcia. W 15 tygodniu ciąży lekarz potwierdził, drugi około tygodnia czy dwóch później również potwierdził. Obecnie jestem w 37 tygodniu i nadal chłopiec :-D
U mnie z Ramzi chłopiec wychodził, a z nuba mi odczytują, ze dziewczynka :( Lekarz mowi, ze wyglada bardziej na chłopca. Juz nie wiem co mam myśleć
 
Teoria Ramziego nie ma kompletnie żadnego poparcia naukowego. Tak jak pisałam szanse są 50/50 :)
ale ja pytam o nuba tutaj w poście... Czy sie sprawdza, czy komuś sie moze nie sprawdziło. Chciałabym aby lekarz mial racje 😱 Chociaz to tez na wodze pisane bo mówił ze wyglada na chłopca ale ze zobaczymy za miesiac
 
U mnie się sprawdziło dwa razy;) dwa razy nub wyglądał na dziewczynkę i w pierwszej i w drugiej ciąży. I z pierwszej jest dziewczynka a teraz w drugiej jest 25 tydzień i dalej jest dziewczynka :D
 
reklama
ale ja pytam o nuba tutaj w poście... Czy sie sprawdza, czy komuś sie moze nie sprawdziło. Chciałabym aby lekarz mial racje 😱 Chociaz to tez na wodze pisane bo mówił ze wyglada na chłopca ale ze zobaczymy za miesiac
Ale pisałaś o metodzie Ramziego, że się różni od Nuba. Niby na podstawie wyrostka można określić płeć już wcześniej.
 
reklama
Do góry