reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

skype

jagusia

Julinkowa Mama Lipcowa06
Dołączył(a)
11 Maj 2005
Postów
1 217
Miasto
Zurich
Dziewuszki, ja nie mam gadugadu i pewnie nasze "emigrantki" porozumiewaja sie za pomoca skype'a. Moacie ochote podzielic sie nickami na skype? Jezeli tak to wyslijcie mi na priva i ja je pozbieram i odesle liste do wszystkich zainteresowanych.
Kurcze, dzis rozsadza mnie od nowych pomyslow....:tak: :tak: lepiej bym sie chyba prasowaniem zajela...
 
reklama
Ja miałam ale zlikwidowałam ,numer mam ale jakoś tylko wiecej nerwów zjadłam wrzeszcząc do mikrofonu niż to warte .Jednak jestem chyba zwolenniczką pisania ,uwielbiam pisać listy .A moż zaczniemy podawać sobie nawzajem adresiki żeby pozresłać sobie karteczki na świeta ,urodzinki .Już kiedyś o tym myslałam tylko nie wiem jak wy się zapatrujecie na to ,bo ja chętnie do moich przyjaciółek z BB wyślę karteczkę na święta ,więc do mnie może cie pisac adresy na priva a ja chętnie do każdej karteczkę napiszę:-) :-)
 
Ja jestem za.:-)..Wiolu wysle ci zaraz adresik moj oczywiscie w Polsce bo zanim tutaj dojdzie to juz bede w domku u mamy...a tak przy okazji to od 18 podobno znowu strajk ma byc na poczcie wiec dziewczynki wczesniej trzeba wyslac zyczonka dla rodzin..
Na moj adres tez mozecie pisac jesli macie ochote,rowiez wysle karteczki:-)
 
no tak przeciez na skypie tez mozna popisac, no a z tym adresem to chetnie bym podala, ale nie wiem cvzy ktos bedzie mi kartki wysylal a i ja obiecac nie moge ze wysle bo z moja glowa to:confused:
 
reklama
Do góry