reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słaby przyrost bety

Dołączył(a)
9 Grudzień 2019
Postów
14
Cześć!
29.11 pozytywny test ciążowy.
4.12 wizyta u lekarza, nic nie znalazł, nastraszył ciążą pozamaciczną.
W piątek robiłam betę, wyszło 4914.
W niedzielę dostałam lekkiego plamienia, pojechałam na izbę przyjęć, lekarz znalazł pęcherzyk z ciałkiem żółtym, nawet mówił, że jakieś echo już się pojawia, ale ciąża na pewno jest młodsza niż na jaką wygląda.
Dziś powtórzyłam betę, wynik 8275... Wiem, że mały przyrost. Kolejna wizytę mam w środę. Któraś tak miała? Strasznie się boję. Wczoraj już się cieszyliśmy, dziś euforia opadła.
 
reklama
Rozwiązanie
Nie stresuj się na zapas , ja miałam bardzo słaby przyrost, bo w 28dc 250 a po 48 godz nie całe 400 ,i dziś leży koło mnie ,ten słaby przyrost 😉 jak Napisała kol wyżej, za wcześnie gin ,nie mógł nic widzieć, i nie wiem po co Cię straszy pozamaciczna
Cześć!
29.11 pozytywny test ciążowy.
4.12 wizyta u lekarza, nic nie znalazł, nastraszył ciążą pozamaciczną.
W piątek robiłam betę, wyszło 4914.
W niedzielę dostałam lekkiego plamienia, pojechałam na izbę przyjęć, lekarz znalazł pęcherzyk z ciałkiem żółtym, nawet mówił, że jakieś echo już się pojawia, ale ciąża na pewno jest młodsza niż na jaką wygląda.
Dziś powtórzyłam betę, wynik 8275... Wiem, że mały przyrost. Kolejna wizytę mam w środę. Któraś tak miała? Strasznie się boję. Wczoraj już się cieszyliśmy, dziś euforia opadła.

Nie napisałaś nawet, w którym dniu cyklu zrobiłaś test...
Ciąża u każdej kobiety zagnieżdża się w innym tempie (6-12 dni), więc może być „młodsza”. Bez podstawowych informacji ciężko cokolwiek napisać.
 
Test robiłam w 30 dniu cyklu. Jest to moja pierwsza ciąża, dlatego jestem trochę poddenerwowana.

To nic dziwnego, że ginekolog nie widział nic na usg. Nie chodzi się tak szybko do ginekologa. Najlepiej iść w 7 tygodniu, żeby mieć pewność, że jest dobrze. Inaczej jest tylko stres.
Na następnej wizycie może jeszcze również nie być zarodka i znowu będziesz się stresować.
 
Nie stresuj się na zapas , ja miałam bardzo słaby przyrost, bo w 28dc 250 a po 48 godz nie całe 400 ,i dziś leży koło mnie ,ten słaby przyrost 😉 jak Napisała kol wyżej, za wcześnie gin ,nie mógł nic widzieć, i nie wiem po co Cię straszy pozamaciczna
 
Rozwiązanie
Do góry