reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jedna z naszych dziewczyn szuka pomocy dla malutkiego bratanka. Całą historię zamieściła na forum, więc możesz jej zadać pytania. Pomożesz?

reklama

ślinienie się

MamaHelenki

bla bla
Dołączył(a)
6 Styczeń 2009
Postów
94
Hej dziewczyny. Moja córka ma 14 miesięcy z hakiem a dalej bardzo dużo się ślini, bardzo dużo tz. że po kilku minutach bez śliniaka ma całą koszulkę mokrą:crazy:. Wyszły jej 4 zęby jak dotąd i nie wiem czy to ślinienie się ma związek z tym, że następne wychodzą. W jakim wieku wasze dzieci przestały się ślinić i czy było to po tym jak wyszły pierwsze zęby? Trochę się niepokoję i zastanawiam się czy to nie ma związku z jakimś innym czynnikiem jak przerost migdałka czy alergia?
 
reklama

kbetina

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Grudzień 2008
Postów
1 355
Miasto
Tarnów
Moja córcia za chwilkę skończy 14 miesięcy. Kiedy wyszły jej jedynki i dwójki to przestałą się ślinić. Jednak teraz wychodziły jej wszystkie czwórki i górne trójki i ślini się na nowo. Nie jest to tak nasilone jak u Twojej córci, bo mała nie moczy koszulek. Jednak chciałam zwrócić uwagę na to że w przewie w ząbkowaniu nie śliniła się a teraz jak dalej ząbkuje to ślinieni się wznowiło.;-) Może u Was to też ma związek z ząbkowaniem.
 
Do góry