reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

    Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

    Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

    I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

ślinienie się

MamaHelenki

bla bla
Dołączył(a)
6 Styczeń 2009
Postów
94
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny. Moja córka ma 14 miesięcy z hakiem a dalej bardzo dużo się ślini, bardzo dużo tz. że po kilku minutach bez śliniaka ma całą koszulkę mokrą:crazy:. Wyszły jej 4 zęby jak dotąd i nie wiem czy to ślinienie się ma związek z tym, że następne wychodzą. W jakim wieku wasze dzieci przestały się ślinić i czy było to po tym jak wyszły pierwsze zęby? Trochę się niepokoję i zastanawiam się czy to nie ma związku z jakimś innym czynnikiem jak przerost migdałka czy alergia?
 
reklama

kbetina

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Grudzień 2008
Postów
1 355
Miasto
Tarnów
Rozwiązania
0
Moja córcia za chwilkę skończy 14 miesięcy. Kiedy wyszły jej jedynki i dwójki to przestałą się ślinić. Jednak teraz wychodziły jej wszystkie czwórki i górne trójki i ślini się na nowo. Nie jest to tak nasilone jak u Twojej córci, bo mała nie moczy koszulek. Jednak chciałam zwrócić uwagę na to że w przewie w ząbkowaniu nie śliniła się a teraz jak dalej ząbkuje to ślinieni się wznowiło.;-) Może u Was to też ma związek z ząbkowaniem.
 

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Nowe pytania

Do góry