reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słowa, słówka, teksty, tekściki...

Czy ja juz pisalam,ze Inga ma bombowe teksty!? No i ta wyobraznia...boska po prostu.

Marta a jak u was z mowieniem??Rozwija sie ??U nas juz leci z gorki(jesli tak moge to nazwac)nieraz marze o spokoju:-D:-D
 
reklama
Tak dobrze u nas nie ma:( jeszcze brakuje do swobodnych rozmów. co prawda słówek coraz więcej ale nic wiekiego:-( w predszkolu pracuje indywidualnie z antosiem logpeda, chodzimy na wizyty do foniatry.
a wiecie, wydawało sie ze w przedszklu sie rozwinie, bo dieci g nie zrzumieją a się okazuje ze on po swjemu mówi a dzieci go rozumieją:szok:
 
- to jest taki brzydki hijen tylko trochę piękny

:-D:-D:-D
Na prawdę piękne hasło :-)

U nas Jagoda też nawija i czasami poważne rozmowy przeprowadza :)

A od niedzieli chodzi z kwiatkiem, który dostała na Dzień Kobiet. Gada do niego, śpiewa mu, a nawet kładzie go spać na poduszce i przykrywa kocem. Nie wiem, jakim cudem kwiatek jeszcze nie padł.

A co do składni, gramatyki... to strasznie mi sie podoba logika Jagody.
np ręka - ręki
oko - oki
ma - mać

I nadal ma problemy z "w" i "f"
i tak potwór wg niej to potróh :) (jakkolwiek się to pisze)

ale np kołdra mówi idealnie.
 
Moja Dominika wczoraj grała w grę
Gra polegała na tym aby bujać w kołysce dzidziusia aby nie płakał.Jak sie przestało buja dziecko płakało.
Na to moja Dominika mama ja już nie chce bawić tego dzieciaka bo on cały czas płacze a mnie usi bolą .
 
hehe - dobre Rybciu.
Dziwię sie tylko, że za okno lali nie wyrzuciła :cool2:

Jagoda zazwyczaj mówi - "mam już tego dosyć"
i np ogląda bajki, maluje, bawi sie ciastoliną i nagle, odpowiednio zaakcentowane: "mam już tego dosyć" i do tego mina :)
 
reklama
niezle teksciary :)

a u nas kamila chodzi i kazdemu mowi "kocham cie na zycie" i rownie czesto zaciska kciuki i mowi "trzymam za wami chciuki" ... no i jesczez tekst "cos mi wpadlo do glowy"

duzo tych tekstow - az ciezko zapamietac ... co chwila cos nowego :)
 
Do góry