reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ślub 17 tc i welon ?

paulina.b

Aktywna w BB
Dołączył(a)
6 Lipiec 2020
Postów
99
Dziewczyny, biorę ślub za kilka tygodni. Będę wtedy w 17 tc.
Brzuszka póki co nie widać chyba że założę coś obcislego i wyglądam jakbym sobie dobrze pojadła 😅 sukienka slubna zamówiona przed tym jak zeszlam w ciążę w kształcie litery A. Zamówiłam też przy okazji welon...teraz mam dylemat czy w obecnej sytuacji pasuje mi to założyć? Co myślicie na temat panny młodej w welonie w ciazy ? Pasuje czy odpuścić?
 
reklama
Yyy, a co ma welon do ciąży? Pierwsze słyszę?
Że się nie powinno ślubu kościelnego brać w ciąży, to znam, że się nie powinno w bieli występować, jeśli nie jest się dziewicą, też znam, ale o welonie w życiu mi się o uszy nie obiło.
Oczywiście że załóż, chcesz później żałować, że uległaś jakimś chorym zabobonom i nie wyglądałaś tak, jak chciałaś?
Ja brałam ślub w 3 miesiącu ciąży i z całej mojej kreacji welon był NAJPIĘKNIEJSZY, z pociętych na różne długości pasków, jedyne, co sobie zostawiłam na pamiątkę :)
 
Yyy, a co ma welon do ciąży? Pierwsze słyszę?
Że się nie powinno ślubu kościelnego brać w ciąży, to znam, że się nie powinno w bieli występować, jeśli nie jest się dziewicą, też znam, ale o welonie w życiu mi się o uszy nie obiło.
Oczywiście że załóż, chcesz później żałować, że uległaś jakimś chorym zabobonom i nie wyglądałaś tak, jak chciałaś?
Ja brałam ślub w 3 miesiącu ciąży i z całej mojej kreacji welon był NAJPIĘKNIEJSZY, z pociętych na różne długości pasków, jedyne, co sobie zostawiłam na pamiątkę :)
Właśnie nie chce z niego rezygnować bo idealnie pasuje do sukienki :)
Może zbyt bardzo przejmuje się gadaniem ciotek 🤣
 
reklama
reklama
Ludzie zawsze gadali i będą gadać. Tak naprawdę jeżeli zastanawiasz się nad welonem w ciąży, to nad białą suknią też powinnaś się zastanowić. Nie przejmuj się gadaniem ciotek, one pewnie święte też nie są. Jeżeli chcesz to śmiało załóż welon i ciesz się Waszym dniem.
 
Do góry