reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śluz w 9 tc

agata194

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Październik 2017
Postów
51
Hej, szukałam sporo informacji na temat faktycznej konsystencji i koloru jaki powinien mieć śluz w ciąży. Jednak każda strona mówiła co innego i niekoniecznie udało się zgrać to do jednej wersji. Śluz owszem jest bardzo kremowy, ale czy kolor żółty nie typowy, ale kremowy żółty to powód do obaw ? Jest to moja pierwsza ciąża i nigdy w życiu nie widziałam u siebie tyle śluzu. Dodam, ze w zapachu jest kwaśny ? Nie wiem jak mam to ująć, proszę o jakaś poradę czy normalne czy iść do lekarza ? Mam tez nadżerke, o której lekarz wspomniał, ze nie zagraża Wiec może to przez nią taki śluz ? Nie proszę oczywiście o internetowa diagnozę, ale może któraś miała podobna sytuacje, o której opowie.
 
reklama
Ja od samego początku miałam bardzo dużo śluzu ( konsystencja białka kurzego, bez zapachu)Konsultowałam to ze swoim lekarzem i zawsze było ok. Zdarzyło mi się, że nie miałam żadnych objawów (Swędzenie, pieczenie) a lekarz zalecił globulki dopochwowe, bo coś jednak tam się rozwijało. W ciąży możesz użyć laktovaginal jeśli masz wątpliwości że coś może się rozwijać, ale jeśli masz być w 100 % spokojna to zalecam wizytę u lekarza. Pamiętaj tylko, że w ciąży naprawdę tego śluzu jest sporo.
 
Wydzielina powinna być o odzynie kwaśnym lekarz może to sprawdzić papieskiej lakmusowym, moja znajoma mówiła ze śluzu się wytwarza dużo ponieważ wytwarza się czop śluzowy. Ale ona nie jest lekarzem..napewno spytaj o to na wizycie
 
Dziękuje dziewczyny chciałam zasięgnąć Waszej opini, aby nie latać do lekarza bez przyczyny. Skoro uważacie, ze tak będzie lepiej to umówię się na wizytę :)
 
reklama
Pamiętaj, że na forum zawsze możemy wymienić się doświadczeniami itd. W ciąży możemy zasięgnąć rady koleżanek z forum, ale nigdy nie zastąpi to wizyty u lekarza. Czasami nawet małe wątpliwości lepiej skonsultować ze specjalistą. Wkońcu chodzi nie tylko o nas, o nasze samopoczucie, ale i o zdrowie i rozwój mieszkańców naszego brzuszka.
 
reklama
Do góry