reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sluz w kupce

Tanashiri

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Listopad 2017
Postów
190
Zaczelam podawac synkowi kleik kukurydziany, najpierw lyzeczke, potem dwie, nastepnie ok 20 ml. I po wiekszej ilosci w jego pieluszce pojawila sie kupka ze sluzem, dosc sporo. Kupa luzna, maly jest pogodny, spi normalnie, problemow z brzuszkiem nie zauwazylam. Ze starszym dzieckiem nie mialam takich niespodzianek wiec nie wiem czy ten sluz moze byc oznaka ze uklad trawienny dostal cos nowego czy moze mu to nie sluzy. Dodam ze maly jest na nutramigenie a po kleiku nie mial wysypki.
 
reklama
Najlepiej odstawić kleik, poczekać aż kupka się unormuje i podać inny. Zobaczyć jak będzie reagować. A kukurydziany można podać po dłuższym czasie. Jeśli śluz po nim się ponownie pojawi to odstawić całkiem kukurydze także ta w zupkach. U mojej akurat alergia na nią, plamy na buźce i pod kolanami.
 
Najlepiej odstawić kleik, poczekać aż kupka się unormuje i podać inny. Zobaczyć jak będzie reagować. A kukurydziany można podać po dłuższym czasie. Jeśli śluz po nim się ponownie pojawi to odstawić całkiem kukurydze także ta w zupkach. U mojej akurat alergia na nią, plamy na buźce i pod kolanami.

Czy dobrze rozumiem, ze Twoje dziecko ma uczulenie na kukurydze? Jesli tak to nie wiedzialam szczerze, ze moze byc cos takiego. Jutro podam mu kleik ryzowy, zobaczymy co po nim bedzie sie dzialo. W sumie to jak teraz mysle, to nie wiem czy starszemu nie podawalam wlasnie tylko kaszek ryzowych a potem manny ale to bylo 4 lata temu i pamiec niestety szwankuje.
 
Bardzo dziękuje za odpowiedź. Dziś nie podawałam kleiku, czekam aż kupka będzie taka jak zwykle i podam kleik ryżowy. Na zupy też będę uważać choć jestem pewna że wszystko będę mu gotować sama.
 
Do góry