reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

śmietnik

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
cristalrose gratulacje!!! I szybkiego powrotu do formy!!!

Cyprian to piękne imię, będzie imiennik mojego męża.

 
reklama
Brawo Cristalrose! Gratulujemy życiowego sukcesu! i po cichu trochę zazdroszczę, że masz już cc za sobą i Cyprianka przy sobie :*
 
Witam jestem styczniówką 2011 i chce pogratulować mamusi, która już się rozpakowała

Dużo zdrowia dla Was , ciepłe buziaki :-)
 
reklama
Witam, chciałabym rozbudować swoje portfolio fotograficzne o sesję noworodkową. Chętnie wykonam profesjonalne zdjęcia kilkudniowego Maluszka ( maxymalnie do 2-3 tygodni życia) w domu Rodziców lub u siebie ( mieszkam w Bytomiu) Zdjęcia wykonam za darmo w zamian za możliwość umieszczenia ich na swojej stronie internetowej.
Dokładnie chodzi mi o zdjęcia śpiącego Maluszka ułożonego w wiklinowych koszykach, wełnianych kolorowych czapkach, skrzydełka aniołka itp. Rodzice dostaną wszystkie zdjęcia zrobione na sesji w dużych rozdzielczościach, obrobione w programie graficznym i gotowe do wydruku.
Myślę, że to świetna pamiątka dla rodziców i dzieci.

Oczywiście wszystko w delikatny i bezpieczny sposob dla Waszych pociech.

Tutaj można zobaczyć moje prace:

www.daria-jadczak.pl/blog

( zdjęcia mojej 3 miesięcznej córeczki plus sesje ślubne)

www.maxmodels.pl/dariawu
( portret, moda)

Chętnych zapraszam!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry