reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

smutek,złość,żal... ;(

Witam. U mnie dużo się zmieniło...zaszłam w ciążę i okazało się,że pod sercem nosiłam synusia,oczywistym było dla mnie,że dostał imię po moim ukochanym tacie...W między czasie moja mama pojechała do Irlandii,więc czułam się nie tylko jak pół sierota,ale także jak euro sierota...na szczęście mama wróciła. Dzień dziadka i święta to jak zawsze dla mnie męka,bo wtedy wspomnienia wracają ja bumerang...teraz 15 lutego mój tatuś obchodziłby 53 urodziny...najbardziej boli mnie to,że tata nie dożył chwili narodzin Krzysia,że go nie przytulił i nie piastował tak jak to robił z Nicole,że Krzyś nie pozna swojego dziadka i nie zazna takiej miłości jak moja córka...
 
reklama
Do góry