reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sok malinowy łowicz dla 9 miesięcznego niemowlaka

goldenka25

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
12 Październik 2008
Postów
109
Miasto
Portsmouth, England, United Kingdom
Witam Mamusie :-)

Mam do Was takie pytanie -otóż kupiłam sok malinowy łowicz i zastanawiam się czy mogłabym podac go rozcieńczony z wodą mojej 9 miesięcznej córeczce. Mała cały czas pije herbatki granulowane i mimo tego że dostaje różne smaki już jej sie chyba znudziły a o wodzie przegotowanej to nawet nie ma mowy. W składzie tego soku jest kwasek cytrynowy i jakoś tak intuicja podpowiada mi że jednaknie można takiego soku podac, ale wole zasięgnąc porady innych Mamusiek :-)
 
reklama
Witam Mamusie :-)

Mam do Was takie pytanie -otóż kupiłam sok malinowy łowicz i zastanawiam się czy mogłabym podac go rozcieńczony z wodą mojej 9 miesięcznej córeczce. Mała cały czas pije herbatki granulowane i mimo tego że dostaje różne smaki już jej sie chyba znudziły a o wodzie przegotowanej to nawet nie ma mowy. W składzie tego soku jest kwasek cytrynowy i jakoś tak intuicja podpowiada mi że jednaknie można takiego soku podac, ale wole zasięgnąc porady innych Mamusiek :-)
Myślę że od czasu do czasu możesz małej podac taki napój oczywiście nie codziennie.
Moim zdaniem o wiele lepsze są herbatki owocowe z naturalnego suszu np.malinowa lub z dzikiej róży.Moja córeczka nie mogła pic granulowanych bo miała uczulenie a te owocowe jej podeszły,dodawałam tylko odrobinkę cukru.
 
ja swojej daje z żurawin z herbapolu.od czasu do czasu.ale niestety tylko łyżeczką bo pić to pije tylko wodę.jak się skończy zamierzam zmienić smaczek
 
Do góry