reklama

sok malinowy łowicz dla 9 miesięcznego niemowlaka

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez goldenka25, 7 Marzec 2010.

1. goldenka25

goldenka25 Fanka BB :)

Witam Mamusie :-)

Mam do Was takie pytanie -otóż kupiłam sok malinowy łowicz i zastanawiam się czy mogłabym podac go rozcieńczony z wodą mojej 9 miesięcznej córeczce. Mała cały czas pije herbatki granulowane i mimo tego że dostaje różne smaki już jej sie chyba znudziły a o wodzie przegotowanej to nawet nie ma mowy. W składzie tego soku jest kwasek cytrynowy i jakoś tak intuicja podpowiada mi że jednaknie można takiego soku podac, ale wole zasięgnąc porady innych Mamusiek :-)

2. ANEK M

ANEK M Fanka BB :)

Myślę że od czasu do czasu możesz małej podac taki napój oczywiście nie codziennie.
    Moim zdaniem o wiele lepsze są herbatki owocowe z naturalnego suszu np.malinowa lub z dzikiej róży.Moja córeczka nie mogła pic granulowanych bo miała uczulenie a te owocowe jej podeszły,dodawałam tylko odrobinkę cukru.

3. reklama
  4. natasza-182

natasza-182 mama Kasieńki

Ja małej mojej dawałam trochę tego soczku rozcieńczonego i było wszystko ok

5. marczelitto85

marczelitto85 wurcel purcel

ja swojej daje z żurawin z herbapolu.od czasu do czasu.ale niestety tylko łyżeczką bo pić to pije tylko wodę.jak się skończy zamierzam zmienić smaczek

6. goldenka25

goldenka25 Fanka BB :)

Dziękuje za opinie :-) podałam małej wczoraj troszke i nic sie nie działo a wypiła ze smakiem :-)

Poleć forum