reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sono-HSG Lublin

U

użytkownik 188556

Gość
Dziewczyny wiecie może gdzie zrobię prywatnie Sono-HSG w Lublinie?
Ciężko mi coś znaleźć na internecie, wyskakuje mi tylko jedna klinika, która to robi. A może są jacyś prywatni ginekolodzy, którzy mają taki zabieg w swojej ofercie?
Będę wdzięczna za informację![emoji5]
 
reklama
Nie wolisz zrobić sobie selektywne HSG na NFZ w szpitalu? Lublin to jedyne miasto w Polsce gdzie to wykonują, jechałam specjalnie z okolic Trójmiasta na to badanie. Zaznaczę ,że wcześniej trzeba odbyć prywatną wizytę u ginekologa ,który robi to razem z radiologiem. Nikt inny w Polsce nie udrażnia jajowodów przy badania HSG ( chyba ,że przez przypadek kontrast udrożni jakieś tyci tyci zrościk).
 
A do jakiego lekarza konkretnie trzeba sie udać? Chodzi mi o nazwisko?
Nie wolisz zrobić sobie selektywne HSG na NFZ w szpitalu? Lublin to jedyne miasto w Polsce gdzie to wykonują, jechałam specjalnie z okolic Trójmiasta na to badanie. Zaznaczę ,że wcześniej trzeba odbyć prywatną wizytę u ginekologa ,który robi to razem z radiologiem. Nikt inny w Polsce nie udrażnia jajowodów przy badania HSG ( chyba ,że przez przypadek kontrast udrożni jakieś tyci tyci zrościk).
 
reklama
Do góry