reklama

Sos sms (BEZ KOMENTARZA)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2012' rozpoczęty przez Asteria, 11 Październik 2011.

1. Asteria

Asteria Wdrożona(y)

Tu podajemy info od dziewczyn które trafiają do szpitala, albo gdy się zaczyna akcja porodowa:)

Ja podam swój nr tel: 795-056-598

2. Anastazzja

Anastazzja Fanka BB :)

właśnie dostałam smsa od Asterii, że od wczoraj jest nasza bidulka w szpitalu z powodu bólu krzyża. Z Ninką na szczęście wszystko dobrze, tylko Nasza mamuśka pewnie cierpi;/ Kazała pozdrowić Was cieplutko!!:)
    także Styczniówki 3majmy kciuki, żeby szybko do Nas wróciła, a właściwie wróciły:):)

3. reklama
  4. Alka1106

Alka1106 Fanka BB :)

Dziękujemy za pozdrowienia i za info.... a kciuki oczywiście trzymać będziemy ja i ten mój bąbel w brzuszku :-)

5. livastrid

livastrid 2010 & 2012

:eek: oo

wrocic na pewno wroca byle w dwupaku jeszcze, bo troche za szybko dla Ninki na witanie swiata
    bedzie dobrze

6. Kasia_ZG

Kasia_ZG Fanka BB :)

Asteria trzymaj się, wracajcie zapakowani do domku :-)

7. bakaalia

bakaalia Fanka BB :)

Wracaj szybko Asteria i nie daj wyjść małej ;)

8. aga3004

aga3004 Fanka BB :)

dołączam się
    Asteria trzymam kciuki za powrót z malutką w brzuszku

9. tiramisu1976

tiramisu1976 Fanka BB :)

Asteria zdrowia i szybkiego powrotu w Dwupaku :-)

10. reklama
  11. Anisia84

Anisia84 Fanka BB :)

Asteria zdrówka i wracaj szybko do domciu i do nas z malutką w brzuszku rzecz jasna:)

12. Anastazzja

Anastazzja Fanka BB :)

rozmawiałam dziś z Asterią i być może jutro je wypuszczą do domku:) zostawili je na obserwacji, żeby sprawdzić czy nie są to skurcze porodowe, ale macica pracuje normalnie, więc jest dobrze;) Ninka uciska mamie nerwy i stąd ten ból, ale jak mała urośnie to może być lepiej:) także 3mamy za to kciuki!:)

Poleć forum