reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spacer=płacz

Dołączył(a)
16 Listopad 2012
Postów
9
Witam, ten temat pewno pojawiał się już wiele razy.Ciekawa jestem jednak czy jakaś mama może mi pomóc.Mam 5-miesięczną córeczkę, która od jakiegoś tygodnia płacze na spacerze.Zawsze lubiła spać na spacerach, jak tylko wychodziłyśmy na dwór, kładła główkę na bok i zasypiała.Od tygodnia jak tylko wychodzę na spacer płacz.Nie pomagało bujanie,śpiewanie itp.Zmieniliśmy wózek na spacerówkę, na leżąco.Pierwszy raz podobało jej się, a kolejne spacery to samo.Płacze, nie chce ani spać, ani oglądać, nic.Jak tylko wchodzimy do domu jest cisza.Nie wiem co robić.Dodam,że córka nie akceptuje smoczkaWychodzimy zawsze o tej samej porze, jest pojedzona.Z góry dziękuję za pomoc.
 
reklama
Miałam to samo jak zmieniliśmy gondolę na spacerówkę :tak: a jak masz ustawione siedzisko? Przodem co Ciebie siedzi córa? Bo moja była "przodem do świata" - nie miałam opcji w wózku ustawienia siedziska przodem do siebie - i tak samo reagowała przez kilka spacerów. Musiała się po prostu przyzwyczaić. W końcu to inna perspektywa, widok, i mamy nie widać ;) ja zaglądałam często do wózka, gadałam do Zuzki, skróciłam trochę spacery i po jakimś tygodniu, półtora było już ok :)
 
moim zdaniem warto ciutkę podnieść jej siedzisko żeby więcej widziała i w razie gdybyś miała odwrócone siedzisko od siebie to zrobić tak żeby córcia Ciebie widziała
 
Właśnie, zapomniałam o tym :) ja woziłam ją w pozycji półleżącej a nie całkiem na płasko, być może właśnie to ją wkurza, że musi leżeć. W końcu nie po to się przeniosła do spacerówki żeby znowu leżeć ;-) mnie Zuzia się podnosiła w gondoli i był ryk więc ją przeniosłam do spacerówki na półleżąco i jak się przyzwyczaiła było ok
 
Dziękuję za podpowiedzi:-)Dziś na spacerku wypróbujemy i zobaczymy.Niestety mam spacerówkę, w której mnie nie widzi.Staram się jednak zaglądać do niej, dużo mówię żeby wiedziała że jestem cały czas.
 
reklama
Niestety, nie pomogło:no:Majeczka tak plakała,że aż zaczęła się krztusić!Uśpiłam ją na rękach i włożyłam do wózka.Chyba rzeczywiście musi się przyzwyczaić.Tak chcialam nacieszyć się tymi spacerami z córeczką, niedługo wracam do pracy.
 
Do góry