reklama

Spacerówka Coneco Flash

Temat na forum 'Plotki wózkowo - koleżeńskie' rozpoczęty przez mloda_mamusia1, 29 Czerwiec 2010.

1. mloda_mamusia1

mloda_mamusia1 Podwójna mama ;)

Hej! Zastanawiamy się z mężem nad coneco flash, chciałabym się dowiedzieć, czy można na nim zamontować fotelik, bo już szukałam na internecie jakiejkolwiek informacji i nic się nie dowiedziałam... Może któraś z Was ma ten model? Wózek ogólnie mi się podoba, jest bardzo ładny, a zależy mi też na tym by się mieścił w bagażniku po złożeniu, a podobno się mieści.. Proszę o odpowiedź!

2. EVE81

EVE81 Zadomowiona(y)

Najlepiej zobaczyć i wypróbować na żywo, gdzieś w sklepie. Mnie się wizualnie wiele wózków podobało w internecie, ale w praktyce wychodziło różnie. Moim zdaniem do niego nie ma mozliwości zamontowania fotelika samochodowego, ale możesz zapytac sprzedawcy w sklepie. Jak dla mnie ta raczka to jakieś nieporozumienie - ani pełna, ani rogi - nie lubię takich wynalazaków :-)

3. reklama
  4. agnesiaa

agnesiaa mamcia Jakuba :)

osobiscie nei posiadam coneco flash, ale ostatnio wiozlam w nim 3,5 letnia dziewczynke i powiem ze sie milo zaskoczylam, bo lekko sie jechalo, wozek faktycznie po zlozeniu zmiesci sie do wiekszosci aut, dobrze mi sie nim podbijalo i manewrowalo, mercedes to nie jest, ale jak na ta firme i cene to jest super :) a co do fotelika to nie wiem, trzeba by chyba sprobowac na zywo w sklepie, a moze sprzedawca bedzie wiedzial, w anglii widzialam ze mozna, tyle ze wozek nie nazywa sie coneco flash ale calosc jest identyczna Petite Star City Bug Stroller Travel System (Red/Black): Amazon.co.uk: Baby

nie uzywalam zbyt wielu wozkow ale wydaje mi sie ze w tej cenie lepszego nie znajdziesz :)

5. EVE81

EVE81 Zadomowiona(y)

Ciekawa jestem czy ten fotelik on jest montowany na jakieś adaptory czy poprosty wkłądany do wózka przy max odchylonym oparciu. Chyba bardziej to drugie...

6. agnesiaa

agnesiaa mamcia Jakuba :)

teraz zauwarzylam ze ten palak jest regulowany i jak chce sie wlozyc fotelik to trzeba go obnizyc, a w polskim wozku tego nie ma, ale moze da sie fotelik po prostu wlozyc i juz ;] a coneco flash ma jeszcze mega wielki kosz na zakupy i jest baaardzo wytrzymaly, nie to co moj... juz sie porwal ;]
    wozek wazy cos kolo 8kg i 16kg dziecko wiozlam bez zadnego problemu

Ostatnia edycja: 7 Lipiec 2010
  7. mloda_mamusia1

mloda_mamusia1 Podwójna mama ;)

Dzięki za odpowiedz :-) Flash ma fotelik na adapterach z tego co się dowiedziałam od znajomej, ale pojadę do sklepu i się dowiem :-) Zdecydowałam się na niego :-)

8. Maziajka

Maziajka Moderator

9. EVE81

EVE81 Zadomowiona(y)

mazia - jaki kolor wybrałaś??

Ja bym coneco też nie kupiła, jest tyle fajniejszych wózków, no ale każdy ma inne priorytety. Szanuję to.

10. reklama
  11. Maziajka

Maziajka Moderator

poczatkowo zamowilam ten 05 ale po przemysleniu zdecydowalam sie na 03 bo budka nie jest czarna,a wiadomo czarny przyciaga slonce.Powiem ,ze wozek jest super.Sama go dzisiaj zlozylam:)

12. EVE81

EVE81 Zadomowiona(y)

Ładny kolorek, też miałam kiedyś turkusowy wózio :tak:
    Prosimy o opinie jak juz bedziesz po pierwszym spacerku :tak:

Poleć forum