reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek bety o polowe

Tina1234

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Maj 2021
Postów
58
Hen kochane przychodzę tym razem z takim problemem… spóźniał mi sie okres zrobiłam test- pozytywny lekarz widział pęcherzyk w 5 tyg. Wysłał mnie na betę.

Wyniki:
Beta 1 pomiar: 6200
Beta 2 pomiar: 3200

Spadek o polowe … wiem ze to nic dobrego ide dziaiaj na kolejne usg ale zastanawiam sie czy konieczny bedzie szpital… po ostatniej stracie dziecka w połowie ciąży mam traumę.
 
reklama
Dziękuje za odpowiedz - nie myślałam ze to kiedykolwiek napisze ale jeśli ma byc juz ten czarny scenariusz to modlę sie o to zeby stało sie wszystko naturalnie 🙏
 
Dziękuje za odpowiedz - nie myślałam ze to kiedykolwiek napisze ale jeśli ma byc juz ten czarny scenariusz to modlę sie o to zeby stało sie wszystko naturalnie 🙏
Rozumiem Cię, straciłam 8 ciąż i też zawsze zależało mi na tym aby poronić naturalnie, bez tabletek i zabiegu. 7 razy się udało, ostatnim razem niestety skończyło się na zabiegu ale był to prawie koniec pierwszego trymestru a nie same początki.
 
Ciąża do 6tc to ciąża biochemiczna wg bardzo wielu lekarzy. 😉 miałam 5 ciąż do 6tc (bety nawet po 10tyś ) I lekarze liczą to jako ciąże biochemiczne.
Ciąża biochemiczna to wg wielu żródeł taka, któej nie da się zobrazować na usg. Chyba nie sądzisz, że przy becie 6000 czy 10000 nic nie widać.
 
Ciąża biochemiczna to wg wielu żródeł taka, któej nie da się zobrazować na usg. Chyba nie sądzisz, że przy becie 6000 czy 10000 nic nie widać.
A według MOICH ŹRÓDEŁ- czytaj LEKARZY a nie internetu ciąża biochemiczna jest do 6tc i nie zamierzam się na ten temat kłócić. Nie mówię, że przy tej becie nic nie widać ale definicja ciąży biochemicznej według WIELU ŹRÓDEŁ to ciąża zakończona na bardzo wczesnym etapie przed upływem 6tc, i jest to też ciąża w której jest pusty pęcherzyk w macicy bez zarodka. 😉
 
A według MOICH ŹRÓDEŁ- czytaj LEKARZY a nie internetu ciąża biochemiczna jest do 6tc i nie zamierzam się na ten temat kłócić. Nie mówię, że przy tej becie nic nie widać ale definicja ciąży biochemicznej według WIELU ŹRÓDEŁ to ciąża zakończona na bardzo wczesnym etapie przed upływem 6tc, i jest to też ciąża w której jest pusty pęcherzyk w macicy bez zarodka. 😉
Ale ja się nie opieram na danych z internetu. Byłam 3 razy w ciąży. Wiem jak lekarze u mnie je nazywali. Ale prosze nie pisz takich rzeczy. Bo i ciąża przed 6 tc może mieć wartość bardzo mała.
 
reklama
Do góry