reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek bety o polowe

Ale ja się nie opieram na danych z internetu. Byłam 3 razy w ciąży. Wiem jak lekarze u mnie je nazywali. Ale prosze nie pisz takich rzeczy. Bo i ciąża przed 6 tc może mieć wartość bardzo mała.
Robiłam betę w praktycznie każdej ciąży i miałam betę grubo ponad 1000, nawet i 10 tyś sie zdarzyło- 4 lekarzy (w tym 2 dobrych z kliniki) nazwało to ciążami biochemicznymi i będę się tego trzymała. I mam prawo tak pisać tak samo jak Ty o tym, że biochem to tylko do bety 1000.
 
reklama
Jestem po kontrolnym usg pęcherzyk rośnie widoczne ciałko żółte wyglada na książkowa ciąże… zgłupiałam ide jeszcze raz na betę…
Może błąd w labie, na pewno na tym samym aparacie robione badania? Albo to co widać na USG to dlatego, że ciąża rozwinęła się jeszcze od poprzedniego USG zanim nastąpił spadek...


@jasani Ja się ostatnio spotkałam z umniejszaniem powagi wczesnych poronien, niektórzy nie chcą wpisywać w historię położnicza. Leżałam na fotelu, miałam krwawienie i betę 200 i lekarz mi powiedział, że to okres! Nawet nie biochem. Ale nie rozumeim jak ludzie wyskztalceni (lekarze) mogą nazywać biochemiczną ciążę która widać na USG, czyli jest potwierdzona obrazowo a nie tylko badaniem hormonu...
 
Byłam na kolejnym kontrolnym usg … czyli ponad dwa tygodnie od spadającej bety…
19.08 beta 6600
22.08 beta 3200
24.08 beta 2900

Do tej pory na cotygodniowym usg widać było pęcherzyk i wyrok był jasny poronienie chybione czekamy na krwawienie jak chce mogę przyjść do szpitala … tymczasem wczoraj na usg widziałam zarodek z bijącym ❤️ … nie wiemy jak to możliwe, nie nastawiamy sie ale nie mam pojęcia jak to możliwe jak beta spadała … byłam pewna ze jutro zgłaszam sie do szpitala i wywołujemy poronienie 🤷‍♀️
Co prawda ciaza 6 dni młodsza niz z miesiączki … ale jest ❤️🥹

…aktualnie czekamy na rozwój sytuacji 😌

Wiem ze na forum była dziewczyna z podobnym przypadkiem …wiecej pozytywnych histori nie znam ze spadająca beta…
 
Byłam na kolejnym kontrolnym usg … czyli ponad dwa tygodnie od spadającej bety…
19.08 beta 6600
22.08 beta 3200
24.08 beta 2900

Do tej pory na cotygodniowym usg widać było pęcherzyk i wyrok był jasny poronienie chybione czekamy na krwawienie jak chce mogę przyjść do szpitala … tymczasem wczoraj na usg widziałam zarodek z bijącym ❤️ … nie wiemy jak to możliwe, nie nastawiamy sie ale nie mam pojęcia jak to możliwe jak beta spadała … byłam pewna ze jutro zgłaszam sie do szpitala i wywołujemy poronienie 🤷‍♀️
Co prawda ciaza 6 dni młodsza niz z miesiączki … ale jest ❤️🥹

…aktualnie czekamy na rozwój sytuacji 😌

Wiem ze na forum była dziewczyna z podobnym przypadkiem …wiecej pozytywnych histori nie znam ze spadająca beta…
Może to była ciąża blizniacza, jeden zarodek się zatrzymał w rozwoju i pozostał tylko drugi? Nie wiem czy to możliwe, żeby aż tak przy tym spadała beta, ale taka jest moja pierwsza myśl 🙈
Ale musisz mieć rollercoster emocjonalny🤯
 
reklama
Może to była ciąża blizniacza, jeden zarodek się zatrzymał w rozwoju i pozostał tylko drugi? Nie wiem czy to możliwe, żeby aż tak przy tym spadała beta, ale taka jest moja pierwsza myśl 🙈
Ale musisz mieć rollercoster emocjonalny🤯
No straszny… na razie postanowiłam wyciszyć emocje bo wiem ze to moze byc początek końca … aczkolwiek przy spadającej becie chyba nie ma możliwości zeby cos sie jeszcze wykształciło tak jak u mnie …mam jeszcze w głowie ze to lekarz pomylił sie na usg… nie wiem juz sama 🙊 nie chce zapeszać ale nadzieja umiera ostatnia… życzyłam sobie przy staraniach trojaczków … wiec moze była trójka lub dwójka a faktycznie został jeden 🫢
 
Do góry