reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

Moj synek jest taki duzy ze sie nie miesci w zadnych normach..az spytalam sie lekarza!Powiedzial ze Olaf swietnie rosnie i wszystko w porzadku no i ze od razu widac ze byle czego nie je:)
 
reklama
Daff znajoma ma cztero miesieczna córcie, która waży 8500 i jest t5ylko na cycku, i lekarka uwaza ze jak zacznie raczkowac, to wszystko zrzuci!!! Ważne aby nie doprowadzić do otyłosci!!!

przynajmiej jest duzo ciałka do kochania!!!:-):-):-)
 
moj Olafo jest nie tyle gruby (choc faldek mu nie brakuje) co duzy.Wlasnie wyrósł z rozmiaru 74, a zakladam mu czasem ubranka nawet w rozm. 86.Lekarz mówi ze bedzie wysoki.Ponoc na piersi nie da sie utuczyc dziecka.Przeciez nie odmówie dziecku piersi , nigdy nie wiadomo ile zjadl i czy nie chce mu sie pic.Pokarm zmienia swoj sklad.Z butelką jest troche inaczej.pozdrawiam wszystkie mamusie i ich dzieciaczki:D
 
Jestem pod wrażeniem!!! 8 kilo wwooow! Mój Adaś wazy 5,5kg i ma z 63cm długości więc w porównaniu do Twojego pudzianka Dzikusko jest jak mała myszka!!!
 
Dzikuska -- duży Twój synio ale mój też niczego sobie - 8,5 miesiąca i 10,5 kg :tak:
Pozdrawiam
 
reklama
Ale te dzieci teraz ladnie rosna!
Babcie, a tym bardziej prababcie nie maja na co narzekac ;- ))

Moje szczescie ma prawie 4 miesiace i wazy 7,8, a mierzy 67 cm.
Oczywiscie tylko na mamiminym pokarmie ; -)

No i zasypia tylko na reku ... wiec wyobrazcie sobie, hehe. Zresztasame wiecie jak to jest.

Pozdrawiam!
 
Do góry