reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

reklama
moja kruszynka :laugh:ma 9 miesięcy,80 cm i wazy ok.12 kilo!!jak sie urodziła to miała 4010kg i mierzyła 56 cm.
 
Nasz Skarb po urodzeniu wazyl 3820g i mierzyl 57 kg, teraz po 4 i pol miesiacach wazy okolo 8 kg i mierzy 68 cm.
Kawal chlopa z niego ;D
 
Moja Olivcia jak sie urodzila wazyla 3810 i mierzyla 53cm, teraz ma 7 miesiecy i wazy 8500 i mieerzy 73cm
 
Moja Olivcia jak sie urodzila wazyla 3810 i mierzyla 53cm, teraz ma 7 miesiecy i wazy 8500 i mieerzy 73cm
 
Isia ma 4,5 miesiąca. Waży 6 kilogramów. Nie wiem ile mierzy, ale body kupuję na 74 cm :), reszta to duże 68.
Urodziła się z wagą 2,5 kilo i 51 cm.
 
Emilka obecnie waży 9 kilo.należy do drobnych dzieci ale lubi jeść.jak tu czytam to same dorodne dzieciaczki są. ;D
 
reklama
Do góry