Martyna18
Aktywna w BB
O jaki duży! Prawie jak moja Zuzia w tym wieku, tylko ona sporo dłuższa była. A już myślałam, że ona największa na świecie jest.
To ile ważyła i mierzyła ?
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Weź udział w konkursie „Butelkowe S.O.S. - chwila, która uratowała nasz dzień” i opowiedz, jak butelka pomogła Ci w rodzicielskim kryzysie! 💖 Napisz koniecznie Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców. Ekspres i sterylizator z osuszaczem od marki Baby Brezza
O jaki duży! Prawie jak moja Zuzia w tym wieku, tylko ona sporo dłuższa była. A już myślałam, że ona największa na świecie jest.
To ile ważyła i mierzyła ?Dużaa dziewczynka jak tak ;P a częściej to dziewczynki są mniejsze
![]()
o proszę jaka długa ;-)) a jak teraz ??pewnie troszkę zwolniła tempo. na pewno długa się urodziła ;-)
Zuzka ma na leżąco 87 cm a na stojąco 85 cm. Tak czy inaczej jest wielka. Waży 13 kg.
no to dużaa kobietka. moja siostra majac dwa latka miała 87 cm![]()