reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek progesteronu w ciazy

Dołączył(a)
18 Grudzień 2020
Postów
13
Witam staramy się z mężem o dziecko kilka lat pod koniec roku udało się niestety ciąża nie rozwijała się prawidłowo i w 8 tyg poroniłam. Teraz udało się jestem w 37 dc w piątek robiłam betę i progesteron beta w 33dc wyszła 772 a progesteron spadł z 25 na 13 wczoraj znowu powtórzyłam betę (w36 dc) i wyszło 3202 chyba strasznie dużo w tak krótkim czasie. Lekarz przepisał luteinę dopochwowe 2x1 od samego początku biorę również duphaston 2x1.czy miałyście podobne problemy z progesteronem? I co myślicie o tej becie? Poczekam do piątku i powtórzę. Jestem przerażona tym wszystkim tak bardzo chciałabym aby tym razem się udało. Dziękuję za odpowiedzi. Trzymajcie kciuki.
 
reklama
Progesteron faktycznie niski z tym że pamiętaj że on jest wydzielany skokowo. Dobrze, że masz już leki. Beta wydaje się być ok. Na tym etapie pozostaje Ci tylko czekać :) Trzymam kciuki
 
Kiedyś czytałam że to uzależnia. I chyba to prawda. To moja pierwsza ciąża tzn druga ale pierwsza ciążę straciłam w 8 tyg. Czyli nie badać więcej bety i myślisz że wszystko z nią ok?przepraszam za swoje głupie pytania ale strasznie boję się że coś pójdzie nie tak.
 
Po co robisz betę na takim etapie? Ona już nigdy przy takich wartościach nie będzie rosnąć tak jak na początku. Na tym etapie już tylko usg kochana.
Kiedyś czytałam że to uzależnia. I chyba to prawda. To moja pierwsza ciąża tzn druga ale pierwsza ciążę straciłam w 8 tyg. Czyli nie badać więcej bety i myślisz że wszystko z nią ok?przepraszam za swoje głupie pytania ale strasznie boję się że coś pójdzie nie tak
 
Kiedyś czytałam że to uzależnia. I chyba to prawda. To moja pierwsza ciąża tzn druga ale pierwsza ciążę straciłam w 8 tyg. Czyli nie badać więcej bety i myślisz że wszystko z nią ok?przepraszam za swoje głupie pytania ale strasznie boję się że coś pójdzie nie tak.
Czy ok to powie Ci tylko usg :) Ale już jej nie badaj bo będziesz analizować, myśleć itd. Wydaj te 30 zł na jakąś małą swoją przyjemność np maseczkę i się zrelaksuj :)
Wiem że to uzależnia ale możesz mi wierzyć że to nic nie zmienia. W 2 pierwszych ciążach robiłam betę co 2 dni a i tak poroniłam. W 3 aktualnej zrobiłam 3 razy z czego 2 z zalecenia lekarza i jestem zdrowsza :)
 
reklama
Czy ok to powie Ci tylko usg :) Ale już jej nie badaj bo będziesz analizować, myśleć itd. Wydaj te 30 zł na jakąś małą swoją przyjemność np maseczkę i się zrelaksuj :)
Wiem że to uzależnia ale możesz mi wierzyć że to nic nie zmienia. W 2 pierwszych ciążach robiłam betę co 2 dni a i tak poroniłam. W 3 aktualnej zrobiłam 3 razy z czego 2 z zalecenia lekarza i jestem zdrowsza :)
W którym miesiącu jesteś jeśli mogę zapytać? Ja dop 8 tydzień a tak chciałbym jjuz mieć swoje maleństwo. Życzę dużo zdrówka i szczęśliwego rozwiązania ❤️🥰
 
reklama
Cześć dziewczyny. Miałyście może spadki progesteronu i udało się utrzymać ciążę?
U mnie:
5+4- beta 1147, progesteron 33,2 ng/ml
5+6- beta 2911, prog 28,7
5+7 prog 21,5

Sama nie wiem co robic ;( w poprzednim cyklu straciłam ciąże w 5 tyg i teraz psychicznie jest ciężko jak widzę te spadki..
 
Do góry