reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spanie na brzuszku

Mamaona

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Maj 2018
Postów
1 299
Drogie mamy, powiedzcie jak to jest z tym spaniem na brzuchu. Moja malutka ma 5,5mc. Na brzuszek przewraca się już długo, ale w nocy od kilku nocy śpi tylko tak. Ma twardy materac i poza ochraniaczami nic innego w łóżeczku, śpi w spiworku, ale ja bardzo się stresuję tym że się udusi, nie będzie mogła oddychać jak położy się główką do materaca. Póki ja nie śpię to obracam ją na pleckilub bok (po paru minutach znowu ląduje na brzuchu) , ale jak idę spać nie mogę tego robić. Czy mam się czym martwić, czy w tym wieku dziecko już na tyle kontroluje swoje ciałko we śnie że nic złego się nie stanie? Strasznie mnie to stresuje, często się budzę w nocy zeby sprawdź czy oddycha.
 
reklama
Do góry