reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spełnione zaciążone staraczki od stycznia 2012 :)

eh kobietki strachu było ale z Antosiem wszystko dobrze już, nigdy ie widziałam tak silnej reakcji na lek


Dziewczyny a ja w ogóle nie czuje świąt przez ten szpital z wszystkim jestem w tyle dobrze ze prezenty są
 
reklama
jestem i ja .... Lena nie dosyc że ząbkuje to jeszcze ma katar. ze spaniem jest masakra!!! chce jeśc tylko mleko.

byłam na tym usg... mam kamienie. w woreczku na 16 mm a w pecheżycku na 4,5 mm radośc ze świąt totalnie ze mnie uleciala.

sory że tak tylko o sobie ale jakoś nie mam weny...
 
Anulk@ Maksio super:) niech teraz rośnie zdrowo na silnego facecika:)

Domik masakra z tymi kamieniami:( trzymaj się kochana:* Właśnie dostałam opaski!!! śliczne:) następne chyba będą dla Nadusia bo ładnie jej w nich hehe;) Dziękuję kochana!!:*

A my dziś po echu - wszystko ok!! <jupi>
Pobieranie krwi też zniosła z płaczem, ale szybko poszło i dałyśmy radę:) jutro wyniki będą u pediatry i zobaczymy co pokażą:)
 
domik i co dalej z kamieniami? :baffled:
Agnieszko jeszcze chwila do Świąt jest, na pewno ze wszystkim zdążysz :tak: najważniejsze że jesteście już zdrowi! a jak choinka będzie już stała i kolędy w tle to na pewno znajdzie się i odpowiednia atmosfera ;-)
Sihaya czekamy na wieści, a badania robiłaś jej tak kontrolnie czy jakieś konkretne wskazanie?
Anulk@ śliczny kudłatek :-D cudowny świąteczny prezencik sobie zrobiliście :-)
Gosiak u nas też mały wszędzie i w każdym kącie, takie to małe a zapierdziela po chałupie jak perszing :-D siostrę wkurza, zabiera jej co tylko napotka na trasie, ostatnio nawet wyskubał wiklinę z psiego kosza i zeżarł pół strony mężowych dokumentów z pracy :sorry2: jak tak dalej pójdzie to wymienię jego prezent na rózgę :-p
 
z kamieniami nie wiem co dalej.... chyba nie chce wiedziec. boję się. w poniedziałek poczlapię do lekarza....

AGNIESZKA jej.., biedny Antoś ale sie musieliscie strachu najeśc.
ANIULKA boziu!!!!!! cóż za cudeńko!!!!

dziewczyny wklejam link. jeśli któraś z Was będzie miała ochotę pomóc to rodzice Julcia będą wdzięczni. każda zlotówka się Liczy. możecie poczytac o małym królewiczu. obok mojej miejscowości mieszka ten biduleniek.
https://www.facebook.com/serce.julianka
 
Anulka Boski!! Jakie włoski ma:))
Mikołajek powoli zaczął łapać, że dzidzi jest:) Kiedy go pytam to pokazuje na brzuch- co prawda na swój brzuch, ale do mamusi dojdziemy:)))
 
Ale weekendowa cisza zapanowała:) pewnie wszystkie w ferworze przygotowań świątecznych:) My też z ostatnich zakupów właśnie wróciliśmy:] Choinka już przygotowana do ubierania, dwa rodzaje ciastek gotowe, kolejne dziś i jutro się będą piekły:) uwieeeelbiam to:)
 
reklama
Wszystkie chyba choinki stroją albo w kuchni szaleją ;-)
domik ach kochana Ty to powinnaś największy prezent w tym roku dostać od Mikołaja za te wszystkie trudy :* daj znać co lekarz powiedział
paulinko a Ty szybko pochwal nam się jeśli maleństwo zdecyduje się jutro ujawnić :-)
 
Do góry