reklama

Śpiworki Gro Comapny do spania

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez marteczka28, 7 Lipiec 2013.

1. marteczka28

marteczka28 Zaciekawiona BB

Kochane, ja z czystym sumieniem chcę Wam polecić śpiworki Gro Company. Są dostępne w wielu rozmiarach, bardzo wygodne i cieplutkie, ale nie sprawiają, że dziecko się przegrzewa. Jest akurat :) bezpieczne zatrzaski pod ramionkami, suwaczek z przodu, albo z boku (zależy jaki model), do niektórych produktów dołączany jest termometr pokojowy :) kupiłam dla mojego dziecka i jestem bardzo zadowolona, przede wszystkim dlatego, że Michaś w końcu dobrze sypia. Wcześniej nie przykładałam tak dużej wagi do temperatury podczas snu i często albo było mu za gorąco, albo rozkopywał kołderkę i było mu za zimno. Do śpiworka dołączona jest fajna broszurka informacyjna na temat zasad zdrowego snu :) bardzo użyteczne, zwłaszcza dla początkujących mam ;) korzysta ktoś z tych śpiworków? Co o nich sądzicie?

2. reklama
  3. Blubalon_pl

Blubalon_pl Fanka BB :)

Tak szczerze mówiąc to my nigdy z nich nie korzystaliśmy,natomiast zbierają bardzo dobre opinie na forach,jako ze są właśnie ciepłe i solidne wiec na pewno warto zastanowić się nad tą propozycją.

Poleć forum