reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sposób na rozstępy

Dołączył(a)
19 Maj 2017
Postów
9
Nie wiem, czy ten wątek się już pojawił. Przekopałam całe forum i nie znalazłam nic podobnego. A temat w sumie wydaję mi się istotny. No bo która z nas chce mieć brzuch pokryty brzydkimi paskami? Może mój brzuch nie jest wybitnie pokryty rozstępami, to jednak nie wiem co zrobić, by chociaż ich rozmiary się zmniejszyły? Mogę liczyć na pomoc? Może są jakieś kremy czy maści? :p
 
reklama
Nie wiem, czy ten wątek się już pojawił. Przekopałam całe forum i nie znalazłam nic podobnego. A temat w sumie wydaję mi się istotny. No bo która z nas chce mieć brzuch pokryty brzydkimi paskami? Może mój brzuch nie jest wybitnie pokryty rozstępami, to jednak nie wiem co zrobić, by chociaż ich rozmiary się zmniejszyły? Mogę liczyć na pomoc? Może są jakieś kremy czy maści? :p
Operacja.
 
Podobno są maście, olejki i kremy dzięki którym rozstępy błędną. Popytaj w aptece lub poszukaj w drogerii.
Mi po mojej dwójce też zostało trochę rozstępów, ale dla mnie to taka pamiątka i ani myślę się ich pozbywać. Moje ciało wiele przeszło w trakcie ciąży i to jest tego dowód :)
 
Ja również borykam się z tym problemem,chociaż aż tak bardzo mi nie przeszkadza,ja słyszałam o zabiegu karboksyterapii jednak muszę jeszcze doczytać co i jak.
 
Do góry