reklama

Spozniajacy sie okres

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez Babeczka22, 22 Czerwiec 2016.

1. Babeczka22

Babeczka22 Początkująca w BB

Cześć
    Okres spoznia mi się już 4 dzień. Wiem, że optymalny czas opóźnienia to 3-5 dni.
    Ostatni stosunek z mężem miałam 3 tyg. temu.
    Mąż zauważył, że powiększył mi się biust. A moje osobiste odczucia są takie, że czuję dyskomfort w tych okolicach - ból jak przy zbliżającym się okresie. Z tym faktem że zazwyczaj bolą mnie okolice pach a nie cały biust.
    Mąż radzi mi poczekać z testem do końca tego tygodnia, gdyż w ostatnim czasie miałam sporo stresu (tak, ze az rozbolal mnie brzuch) i chodziłam niewypoczeta - możliwe iż tym jest spowodowane opóźnienie.
    A Wy co o tym myślicie? Macie jakąś radę?

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

Ostatnia edycja: 22 Czerwiec 2016
  2. sancia880

sancia880 Fanka BB :)

Mi spoznial sie okres 4 dni i wyszlo mi na tescie 2 kreski juz. Tez boly mnie piersi podejrzane u mnie byly dziwne sutki

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

3. reklama
  4. PerseaNigra

PerseaNigra Fanka BB :)

Test nie zaszkodzi. U mnie wyszedł słąbiutki pozytyw tydzień przed spodziewaną miesiączką.

5. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Test kosztuje 10zł, to chyba nie jest aż tyle, żeby trzeba było zwlekać do końca tygodnia?
    A przynajmniej nie będziesz sobie nic wkręcać i w kółko myśleć, tylko będziesz mieć czarno na białym...

6. Rene1985

Rene1985 Fanka BB :)

7. cytrynowa_

cytrynowa_ Fanka BB :) Członek załogi

Jak sie licytujemy to ja swoje slowo powiem. Mi sie raz spoznil o hmmm... 12 tygodni. Przez stres i zawirowania hormonalne.

Mysle ze test dalby duzo dla spokoju ducha. Chociaz ogolnie nie jestem za sikancami. Dopiero beta prawde powie (bo test moze byc falszywie negatywny lub pozytywny)

Poleć forum