reklama
  1. Kostki magnetyczne MagicubeKonkurs/

Wybierz zabawkę, która uszczęśliwi twojego maluszka Konkurs/

Zamknij powiadomienie

Spozniajacy sie okres

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez Babeczka22, 22 Czerwiec 2016.

1. Babeczka22

Babeczka22

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cześć
    Okres spoznia mi się już 4 dzień. Wiem, że optymalny czas opóźnienia to 3-5 dni.
    Ostatni stosunek z mężem miałam 3 tyg. temu.
    Mąż zauważył, że powiększył mi się biust. A moje osobiste odczucia są takie, że czuję dyskomfort w tych okolicach - ból jak przy zbliżającym się okresie. Z tym faktem że zazwyczaj bolą mnie okolice pach a nie cały biust.
    Mąż radzi mi poczekać z testem do końca tego tygodnia, gdyż w ostatnim czasie miałam sporo stresu (tak, ze az rozbolal mnie brzuch) i chodziłam niewypoczeta - możliwe iż tym jest spowodowane opóźnienie.
    A Wy co o tym myślicie? Macie jakąś radę?

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

Ostatnia edycja: 22 Czerwiec 2016
  2. sancia880

sancia880 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mi spoznial sie okres 4 dni i wyszlo mi na tescie 2 kreski juz. Tez boly mnie piersi podejrzane u mnie byly dziwne sutki

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

3. reklama
  4. PerseaNigra

PerseaNigra Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    22
    Test nie zaszkodzi. U mnie wyszedł słąbiutki pozytyw tydzień przed spodziewaną miesiączką.

5. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Najlepsze odpowiedzi:
    79
    Test kosztuje 10zł, to chyba nie jest aż tyle, żeby trzeba było zwlekać do końca tygodnia?
    A przynajmniej nie będziesz sobie nic wkręcać i w kółko myśleć, tylko będziesz mieć czarno na białym...

6. Rene1985

Rene1985 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    1
  7. cytrynowa_

cytrynowa_ Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    14
    Jak sie licytujemy to ja swoje slowo powiem. Mi sie raz spoznil o hmmm... 12 tygodni. Przez stres i zawirowania hormonalne.

Mysle ze test dalby duzo dla spokoju ducha. Chociaz ogolnie nie jestem za sikancami. Dopiero beta prawde powie (bo test moze byc falszywie negatywny lub pozytywny)

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie